Milliler perişan oldu

Milliler perişan oldu.12729
  • Giriş : 26.03.2008 / 17:49:00

Avrupa şampiyonası finallerine hazırlanan A Milli Takımı saat 20:00'da Belarus ile deplasmanda özel bir maçta karşılaşacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Süper Lig'de şampiyonluk ve küme düşmeme mücadelesinin iyice kızıştığı dönemde oynanacak Belarus karşılaşması daha oynanmadan eziyet haline geldi.

Maçın yapılacağı başkent Minsk'te kar kalınlığının 5 santimetre, hava sıcaklığının ise eksi 3 dereceye kadar düşmesi milli oyuncuları oldukça zor durumda bırakacak.

Türkiye, bir önceki Haluk Ulusoy Federasyonu döneminde programa alınan Belarus maçını oynarken, EURO 2008'de grubumuzda yer alan rakiplerimiz ise kendilerine dişli rakipler seçti.Bugün İsviçre sahasında Almanya ile, Portekiz evinde Yunanistan ile, Çekler ise deplasmanda Danimarka ile mücadele edecek.İsviçre ve Avusturya'da düzenlenecek olan 13. Avrupa Futbol Şampiyonasının haziran ayında yapılacağı düşünülürse Belarus ile eksi 3 derecede yapılacak maçın hazırlık kapsamında ne denli yararlı olacağı konusu da kafalarda soru işareti oluşturdu.Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious