Milliler'den zafer sözü

  • Giriş : 21.03.2007 / 00:00:00

Tuncay, Sabri, Servet, Gökhan ve Orkun dün basın toplantısı düzenleyip, Türkiye kamuoyuna Yunanistan ve Norveç maçlarıyla ilgili iddialı mesajlar verdiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Herkesin aklında 2 maçta 6 puan hesabı vardı.

Yunanistan ve Norveç maçları için kampa giren A Milli Takım'da Tuncay, Sabri, Servet, Gökhan ve Orkun basın toplantısı düzenledi. Tuncay, "İki önemli maçtan hedefimiz 6 puan almak. İstekli ve heyecanlıyız" derken, Sabri, "Bu iki maç bizim için çok önemli. Bunun önemini biliyor ve çok iyi çalışıyoruz. Çalışmalarımızın karşılığını da iyi oyun ve güzel skorla alacağız. 6 puan alırsak gruptan çıkmayı da büyük ölçüde garantileriz. Rakibi tanıyoruz ve neler yapmamız gerektiğini biliyoruz" diye konuştu.

SAHADA KONUŞACAĞIZ

İki maçın da zor geçeceğini belirten Servet ise, Yunanistan'ın kendi sahasında kazanmak için hücum oynayacağını bunun da işlerini kolaştıracağını vurguladı. Servet, Yunanistan'dan alınacak iyi bir skorun Norveç maçına da olumlu yansıyacağını ifade etti. Gökhan da sahada konuşma zamanının geldiğini, gruptan çıkacaklarını vurguladı. Orkun ise lider olarak zorluk derecesi yüksek bu maçların altından kalkacaklarını dile getirdi.Kaleci Volkan konusunda yapılan spekülasyonların doğru olmadığını belirten takım arkadaşları, genç file bekçisinin Yunanistan ve Norveç maçlarından yüzünün akıyla çıkacağını söylediler. Tuncay, "Hocamız Volkan'a güveniyor. Biz de kendisine güveniyoruz ve bu maçlardan alnının akıyla çıkacağını düşünüyoruz" derken diğer futbolcular da Volkan'ın Milli Takım'daki başarısını devam ettireceğini söylediler. Sabri, Tugay’ın tecrübesinin de kendilerine örnek olacağını söyledi.

SEYİRCİ BASKISI OLMAZ

Yunanistan deplasmanındaki seyirci baskısından çekinmediklerini belirten Tuncay, "Seyirci olduğu zaman futbolcu da zevk alıyor. Seyircinin olması Yunanistan üzerinde baskı oluşturacaktır. Seyircimizin olmayacak oluşu bizim için dezavantaj değil. Herhangi bir baskı hissedeceğimizi düşünmüyorum. Kaybetsek de dünyanın sonu değil. Daha çok maç var. Ama Yunanistan stresli olacak. Çünkü onlar bizden çok 3 puana mecbur” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious