Millilere rekor prim!

Millilere rekor prim!.13703
  • Giriş : 20.11.2007 / 08:37:00

Milli Takım oyuncularına finallere gitmeleri halinde yaklaşık 450'şer bin dolar prim ödeneceği öğrenildi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Avrupa Şampiyonası Grup Elemeleri'nde Norveç'i Oslo'da yenen ve finallere katılma yolunda yeniden avantaj sağlayan A Milli Takım'da gözler Bosna Hersek maçına çevrildi.


Oslo'daki galibiyetten sonra yeniden ikinci sıraya çıkan ay - yıldızlı ekibimizin Bosna'yı geçmesi ve finallere katılması halinde federasyon kesenin ağzını açacak.


Grupta toplam 12 maç yapan Milli Takım oyuncularına finallere kalınması halinde astronomik prim ödeneceği öğrenilirken, oyuncuların performansı ve devamlılıkları alacakları parada önemli rol oynayacak.
Teknik Direktör Fatih Terim'in raporu doğrultusunda finallere katılmaları halinde futbolculara yaklaşık 450'şer bin dolar prim verileceği ileri sürüldü. Şu ana kadar toplam 11 maç yapan ay - yıldızlı ekipte, en fazla primi Hamit Altıntop'un alacağı da vurgulandı. Bu arada futbolculara ödenecek primlerin federasyonun kasasından çıkmayacağı, sponsorlardan gelecek paralarla karşılanacağı belirtildi.


Öte yandan Teknik Direktör Fatih Terim'in de futbolcular kadar prim alacağı, ayrıca tecrübeli hocaya finallere katılım primi olarak 300 bin euro ödeneceği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious