Millilerimizin muhtemel 11'i

Millilerimizin muhtemel 11'i.26377
  • Giriş : 05.09.2008 / 20:41:00

Yarın Ermenistan ile karşılaşacak A Milli Takım'da, hazırlıklar tamam. Yoğun bir ilginin olacağı Ervivan'daki maç öncesinde ilk 11'imiz kesin gibi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Karşılaşmanın yapılacağı başkent Erivan'daki Hrazdan Stadı'nda, milli takımlar sorumlusu Fatih Terim yönetiminde, yaklaşık 15 dakikası basına açık bir çalışma gerçekleştiren ay-yıldızlılarda, sakatlıkları devam eden Arda ve Mehmet Aurelio idmanın bu bölümünde takımdan ayrı koşu yaptı.

Teknik ağırlıklı bir çalışmayla antrenmana başlayan (A) Millilerin, idmanın basına kapalı olan bölümünde ise yarınki Ermenistan maçının taktiğini denediği öğrenildi.

İŞTE MUHTEMEL 11

Sakatlıklar nedeniyle kadro sıkıntısı yaşayan (A) Milli Futbol Takımı'nın, yarınki Ermenistan maçında sahaya çıkması beklenen 11'i şöyle:

Volkan Demirel
Gökhan Gönül,
Servet Çetin
Gökhan Zan,
Hakan Balta,
Selçuk (Emre),
Mehmet Aurelio,
Arda Turan
Tuncay Şanlı
Semih Şentürk
Mevlüt Erdinç

HAKEM NORVEÇLİ

Ermenistan ile Türkiye arasında yarın Erivan'daki Hrazdan Stadı'nda TSİ 19:00'da başlayacak ve TRT ekranlarından naklen yayınlanacak olan karşılaşmayı Norveç Federasyonu'ndan Tom Henning Ovrebo yönetecek.

Ovrebo'nun yardımcılıklarını Geır Age Holen ve Jan Peter Randen yapacak. Karşılaşmanın 4. hakemi ise Espen Berntsen olacak.

MAÇA YOĞUN İLGİ

Ermenistan ile Türkiye arasında yapılacak karşılaşmaya başkent Erivan'da yoğun ilgi var.

52 bin seyirci kapasiteli ülkenin en büyük stadı olan Hrazdan'ın yarın büyük ölçüde dolması beklenirken, sadece Türk taraftarlara ayrılan bölümde boşluk olabileceği öngörülüyor.

Ermeni ve Türk basınının yanı sıra diğer ülkelerden medya mensuplarının da ilgisini çeken karşılaşmaya, 100 yabancı ve 60 da yerel basın mensubunun akredite olduğu öğrenildi.

Ermenistan hükümeti, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de izleyeceği karşılaşma için yoğun güvenlik önlemleri alırken, karşılaşmada yaklaşık 7 bin emniyet mensubunun görev yapacağı ifade ediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*