Millilerin muhtemel 11'i

Millilerin muhtemel 11'i.20651
  • Giriş : 05.09.2008 / 13:42:00
  • Güncelleme : 05.09.2008 / 12:58:24

A Milli Takım'ın hocası Fatih Terim, yarın deplasmanda oynanacak Ermenistan maçının kadrosunu netleştirdi. Türkiye'nin sahaya şu 11'le çıkması bekleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Terim, dün akşam basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda kafasındaki kadroya çift kale maç yaptırdı. Tecrübeli hocanın, sahaya Avrupa Şampiyonası'ndaki 11'e yakın kadroyla çıkacağı öğrenildi.

Dünkü idmanda ortaya çıkan 11'e göre Türkiye'nin; Volkan, Gökhan Gönül, İbrahim Kaş, Servet, Hakan Balta, Serdar Özkan, Aurelio (M. Topal), Emre, Tuncay, Semih, Arda'dan oluşan 11'le çıkması bekleniyor.

TERİM'İN 55. YAŞGÜNÜ

Türk halkının beklentilerine cevap vermeyi istediklerini belirten Terim, "Şu anda dünya sıralamasında 10. sıradayız. Neden ilk 3'e girmeyelim" diye konuştu. Başarılı hoca, "Bu yolda da ilk adımı Ermenistan ile atacağız. Temennimiz iyi başlamak ve devamını getirmek. Futbolcularım bu maçın önemini biliyor. Onlar, bu sorumluluğu kaldıracak tecrübe ve birikime sahip. İstediğimiz sonucu alıp döneceğimize inanıyoruz" ifadesini kullandı. Bu arada dün 55. yaşını dolduran Terim, "Bana en güzel hediyeyi nasıl vereceklerini futbolcularım gayet iyi biliyor" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*