Mini seçimde resmi olmayan sonuçlar

Mini seçimde resmi olmayan sonuçlar.15688
  • Giriş : 08.06.2009 / 21:00:00
  • Güncelleme : 08.06.2009 / 20:26:37

Çeşitli sebeplerle iptal edilen 29 Mart tarihli seçimlerin bir kısmı bugün tekrarlandı. İşte resmi olmayan sonuçlar:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Yerel seçimlerin tekrar edildiği bölgelerde, resmi olmayan sonuçlara göre kazanan adaylar belirlendi.

7 ilçeden 4'ünü AK Parti, 2'sini CHP 1'ini de MHP kazandı..

İşte kazananlar:

ADANA
- Yumurtalık ilçesine bağlı Kaldırım beldesinde seçimi DP Adayı Refik Şen kazandı.

ADIYAMAN
- Besni ilçesine bağlı Çakırhöyük beldesinde seçimi CHP Adayı Hasan Özdemir kazandı.

AFYONKARAHİSAR
- Bolvadin ilçesine bağlı Özburun beldesinde seçimi CHP Adayı Hasan Boyracı kazandı.

AKSARAY
- Sultanhanı beldesinde seçimi CHP Adayı İsmet Sarı kazandı.
- Camili beldesinde seçimi AK Parti Adayı Hayrullah Şahan kazandı.

AYDIN
- Koçarlı ilçesinde seçimi CHP Adayı Cengiz Şen kazandı.
- Söke ilçesine bağlı Bağarası beldesinde seçimi DP adayı Salih Özdemir kazandı.

ÇANKIRI
- Yapraklı ilçesinde seçimi MHP Adayı Hasan Basri Avşar kazandı.

ÇORUM
- Mecitözü ilçesinde seçimi CHP Adayı Selçuk Aksoy kazandı.

DENİZLİ
- Çal ilçesine bağlı Selcen beldesinde seçimi CHP Adayı Mehmet Atılsın kazandı.

ELAZIĞ
- Ağın ilçesinde seçimi AK Parti Adayı Mustafa Yentür kazandı.

GAZİANTEP
- Nizip ilçesine bağlı Salkım beldesinde seçimi AK Parti Adayı Ahmet Sönmez kazandı.

GİRESUN
- Merkeze bağlı Duroğlu beldesinde seçimi AK Parti Adayı Murat Kılınçarslan kazandı

GÜMÜŞHANE
- Tekke beldesinde seçimi AK Parti Adayı Gürsel Şeyhoğlu kazandı.

ISPARTA
- Şarkikaraağaç ilçesinde seçimi AK Parti Adayı Mevlüt Özdemir kazandı.

KAYSERİ
- Tomarza ilçesine bağlı Dadaloğlu beldesinde seçimi CHP Adayı Hüseyin Eker kazandı.

KIRŞEHİR
- Çiçekdağı ilçesine bağlı Köseli beldesinde seçimi DP Adayı Mehmet Sağlam kazandı.

KONYA
- Akşehir ilçesine bağlı Engili beldesinde seçimi AK Parti Adayı Karatay Selçuk Şehirli kazandı.

KÜTAHYA
- Gediz ilçesine bağlı Fırdan beldesinde seçimi AK Parti Adayı Hüseyin Kalaycı kazandı.

MARDİN
- Nusaybin ilçesine bağlı Girmeli beldesinde seçimi DTP Adayı Ömer Altun kazandı.

MUĞLA
- Bodrum ilçesine bağlı Yalı beldesinde seçimi Anavatan Partisi Adayı İsmail Altındağ kazandı.
- Fethiye ilçesine bağlı Seki beldesinde seçimi CHP Adayı Veli Yıldız kazandı.

NİĞDE
- Bor ilçesine bağlı Kızılca beldesinde seçimi CHP Adayı İbrahim Gülümser kazandı

ORDU
- Fatsa ilçesi Aslancami beldesinde seçimi CHP Adayı Mustafa Yazıcı kazandı.

SAKARYA
- Akyazı ilçesinde seçimi AK Parti Adayı Yaşar Yazıcı kazandı.
- Karasu ilçesine bağlı Kurudere beldesinde seçimi MHP Adayı Mehmet Alemdar kazandı.

ŞANLIURFA
- Birecik ilçesine bağlı Ayran beldesinde seçimi AK Parti Adayı Selahattin Alpay kazandı

TRABZON
- Merkeze bağlı Gürbulak beldesinde seçimi AK Parti Adayı Kemal Çoban kazandı.

YOZGAT
-Yozgat'ın Kadışehri ilçesindeKİ seçimini, AK Parti adayı Davut Karadavut kazandı.
-Sorgun ilçesine bağlı Gülşehri beldesindeki yenileme seçimleri, çıkan kavga sırasında 403 oyun yırtılması nedeniyle iptal edildi.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*