Minibüs şoförlerinin katili yakalandı

Minibüs şoförlerinin katili yakalandı.11585
  • Giriş : 13.02.2009 / 17:05:00

Eskişehir'de bir gün arayla aynı mahallede araçlarında tabancayla vurularak öldürülen ve paraları gasbedilen iki yolcu minibüsü şoförünün katil zanlıları olduğu iddia edilen 3 kişi yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

11 Şubatta Fevzi Çakmak Mahallesi'nde şoförlüğünü yaptığı yolcu minibüsünde tabancayla başından vurularak öldürülen Hüseyin Ceylan (53) ile saat 24.00 sularında yine aynı mahallede aracında silahlı saldırı sonucu ölen minibüsün sahibi ve şoförü Rıdvan Meriç'in (50) katil zanlıları, Cinayet Bürosu ekiplerince gözaltına alındı.

İsmi açıklanmayan 3 zanlının evlerinde yapılan aramada, şoförlerin öldürülmesinde kullanıldığı iddia edilen tabanca ele geçirildi.

-ÖLDÜRÜLEN ŞOFÖRÜN CENAZESİ TOPRAĞA VERİLDİ-

Fevzi Çakmak Mahallesi Gülcihan Sokak'ta 26 D 0057 plakalı yolcu minibüsünde tabancayla vurularak öldürülen Rıdvan Meriç'in cenazesi, otopsi için götürüldüğü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morgundan Sazova Mahallesi'ndeki evinin önüne getirildi.

Parası ve cüzdanı gasbedilen üç çocuk babası Meriç'in eşi ve çocuklarını burada yakınları teskin etmeye çalıştı.

Meriç'in cenazesi, daha sonra Sazova Camisi'ne götürüldü.

Buradaki cenaze törenine Meriç'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Suat Er ile minibüs şoförleri katıldı.

Burada cenaze namazının kılınmasının ardından Rıdvan Meriç'in cenazesi, asri mezarlıkta toprağa verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*