Minibüs şoförü, baba-oğlu bıçaklattı

Minibüs şoförü, baba-oğlu bıçaklattı.8974
  • Giriş : 28.01.2008 / 19:08:00

Zeytinburnu'nda, bir hatlı minibüs sürücüsüyle yol verme yüzünden kavga eden baba ile oğlu, bıçaklandı. Baba-oğul hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, olayın faili olduğu iddiasıyla minibüs sürücüsü gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ambarlar yolu üzerinde saat 15.00 sıralarında meydana gelen olay, iddiaya göre şöyle gelişti; 34 M 0789 plakalı Zeytinburnu-Topkapı hattında çalışan minibüsün sürücüsü, otomobilleriyle bir Futbol takımının alt yapısında oynayan oğlu Mesut Elvan'la (14) birlikte evlerine dönen otomobil sürücüsü Mehmet Elvan, maddi hasarlı kazaya karıştı.

Tarafların arabadan inip tartışmasının ardından minibüs sürücüsü, arkadaşlarını olay yerine çağırdı. Bu sırada taraflar arasında tekme Tokat kavga başladı. Minibüs sürücüsünün arkadaşlarından birinin Mehmet Elvan'a bıçak çekmesinin ardından olaya Mesut Elvan da babasına yardım etmeye çalıştı.

Kavgada, baba ve oğlu, vücutlarının çeşitli yerlerinden aldığı bıçak darbeleriyle yaralandı. Yaralı Mehmet ve Mesut Elvan, kendi imkanlarıyla Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gitti. Baba-oğlun sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili minibüs sürücüsü gözaltına alınırken, kavgaya karıştığı belirlenen şahısların yakalanması için polis çalışma başlattı.

Tarafları ayırmak için kavgaya müdahale eden ve yüzünde kan bulaşan bir görgü tanığı, "Minibüsçü arkadaşlarını aradı. Burası birden karıştı. Çocuğu bıçakladılar" diyerek olayı anlattı.

İHA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious