Minik Besra kavga kurşunu kurbanı

Minik Besra kavga kurşunu kurbanı.10134
  • Giriş : 13.10.2008 / 14:29:00
  • Güncelleme : 13.10.2008 / 14:34:45

Yapılan tüm uyarılara ve yaşanan tüm facialara rağmen 'silah aşkı' can almaya devam ediyor. Havaş sıkılan kurşunlarla yeni bir çinayet işlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Mersin'de, pencereden evlerinin önündeki kavgayı izlerken havaya rasgele sıkılan kurşunlardan birinin başına isabet etmesi sonucu ağır yaralanan 10 yaşındaki Besra, bu sabaha karşı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre, Çağdaşkent Mahallesi Gimem Sitesi 93101. Sokak'ta geçtiğimiz hafta başında meydana gelen olayda, annesi Fatma Göksu ile birlikte evlerinin önündeki kavgayı pencereden izleyen Muhsin Yanpar İlköğretim Okulu 5. sınıf öğrencisi Besra Göksu, havaya rasgele sıkılan kurşunlardan birinin başına isabet etmesi sonucu başından ağır yaralandı.

Bir haftadır kaldırıldığı Mersin Devlet Hastanesi'nde tedavi gören Besra, bu sabaha karşı hayatını kaybetti. Mersin Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin olayla ilgili olarak yaptığı çalışmalarda gözaltına alınan 5 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine konulmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*