Minik kız çocuklarını dansöz gibi oynattılar

Minik kız çocuklarını dansöz gibi oynattılar.10124
  • Giriş : 14.09.2007 / 23:20:00

Yaşları 4 ile 6 arasında değişen kız çocuklarına dansöz kıyafeti giydirip, protokol önünde oynattılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Balıkesir'in Edremit ilçesinde yaşları 4 ile 6 arasında değişen iki kız çocuğu, dansöz kıyafeti giydirilip protokolün karşında dansöz gibi oynatıldı.

Romanlar Derneği tarafından 03 Eylül 2007'de gerçekleştirilen etkinlikte dansöz kıyafeti giydirilen küçük kız çocukları protokol önünde dakikalarca oynatıldı. Çocuklar, gösterileri bittikten sonra sahneden anneleri tarafından alındı.

Şehit Hamdibey Meydanı'ndaki etkinliğe Edremit Kaymakamı Ekrem Büyükata, Belediye Başkanı Yunus Bozbey, İlçe Milli Eğitim Müdürü Atanur Çağlayan, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yeler, İlçe Müftüsü Ramazan Tekin, İlçe Tarım Müdürü Hüseyin Acar, İlçe Sağlık Grup Kurum Amiri Dr. Orhan Duran, belediye meclis üyeleri ve diğer vatandaşlar katıldı. Yaklaşık yarım saat süren küçük kızların dansından sonra Başkan Bozbey dışındaki protokol üyeleri programdan ayrıldı.

Program daha sonra popstar Erkan'ın şarkılarıyla son buldu. Etkinlik sonrası yetkililer tarafından yapılan açıklamada, "Romanlar Derneği'nin ilk defa düzenlediği bir etkinlikti. Ortada bir yanlış var, biz de farkına vardık ve gerekli uyarılar yapıldı. Bundan sonra bu tür yanlışlıkların tekrarına kesinlikle izin verilmeyecektir." denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious