Minik Rojhat organları için katledildi

Minik Rojhat organları için katledildi.8024
  • Giriş : 03.11.2008 / 09:47:00
  • Güncelleme : 03.11.2008 / 09:49:41

Organ mayfyası 4 yaşındaki rojhatı aktletti. Kars’ta iki aydır kayıp olan 4 yaşındaki Rojhat’ın cesedi, yol kenarında organları alınmış olarak çuvalda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kars Dağpınar'da evlerinin önünde oynayan 4 yaşındaki Rojhat iki ay önce annesi Meryem Erkmen'in beş dakikalığına yanında ayrılmasıyla kayboldu.

DAHA ÖNCE UYARDILAR

Geri döndüğünde oğlunu bulamayan annenin feryatları üzerine köylüler küçük çocuğu bulmak için seferber oldu. Rojhat'tan hiçbir ize rastlayamayan Dağpanırlılar çareyi valilikten yardım istemekte buldu. Dede Rıdvan Erkmen 'Tandır satıcıları bir çocuğu daha kaçırmak isterken köylüler tarafından görülmüşler. Bunu yapanlar organ mafyası' dedi. Gözyaşlarına hakim olamayan anne Meryem Erkmen de 'Benim çocuğumu kaçırdılar. Çok acı çekiyorum. Lütfen çocuğumu bulsunlar. Bu olaydan sonra köyümüze tek bir bohçacı bile gelmedi' diyerek dikkatleri organ mafyasına çekti.

YOL KENARINA ATTILAR

Tüm uyarı ve aramalara rağmen haber alınamayan Rojhat'ın cesedi önceki gün Şatıroğlu Köyü yol kenarında bir çuval içinde bulundu. Küçük çocuğun organlarının alındığı tespit edildi. Acı haberi alan Erkmen Ailesi sinir krizleri geçirdi. Rojhat'ı dün son yolculuğuna uğurlayan ailesi, oğullarını öldüren katillerin yakalanmasını istedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*