Minik Serçe yeni parçalarını görücüye çıkardı

Minik Serçe yeni parçalarını görücüye çıkardı.8622
  • Giriş : 11.05.2008 / 16:01:00

Minik Serçe, Bostancı Gösteri Merkezi'nde müzikseverlerle bir araya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sezen Aksu önceki gece Bostancı Gösteri Merkezi'nde müzikseverlerle bir araya geldi. Uzun bir aradan sonraki bu ilk konserinde yeni albümünde yer alan "Hala Haber Bekliyorum Senden", " İzmir'in Kızları", "Beşik" , "Menejer" ve "Roman" parçalarını ilk kez seslendirdi. Biletlerin satışa çıktığı ilk 15 günde tükendiği konserde dinleyiciler, Sezen Aksu'nun yeni albümünün şarkılarında hem hüzünlendi hem de keyifli anlar yaşadı.

Sezen Aksu'nun yoğun bir albüm hazırlık sürecinin ardından gelen Bostancı Gösteri Merkezi (BGM) konseri, yeni albümü hakkında önemli ipuçları verdi. Konserde yeni albümünde yer alan " Hala Haber Bekliyorum Senden", " İzmir'in Kızları", "Beşik" , "Menejer" ve "Roman" parçalarını ilk kez dinleyici ile buluşturan Sezen Aksu'ya, orkestrasının yeni üyeleri de ilk kez eşlik etti.


Üç yıl aradan sonra çıkaracağı yeni albümünün çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayan Sezen Aksu, bu buluşmayla kış döneminde kısa bir ara verdiği konserlerine de yeniden başlamış oldu. Konserde repertuar, ağırlıklı olarak Sezen Aksu'nun bilinen ve sevilen eserlerinden oluştu.

Sezen Aksu'nun yeni albümünün müzik direktörlüğünü Arto Tunçboyacıyan üstlendi. 1989 yılında "Sezen Aksu Söylüyor" ile başlayan ve "Gülümse", "Deliveren", "Işık Doğudan Yükselir", "Bahane" albümlerinde devam eden uzun yıllara dayanan bu müzikal dostluk, bu albümde de yepyeni şarkılarla devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious