Miras için, her gün yeni bir baba adayı

  • Giriş : 11.02.2007 / 00:00:00

Otel odasında ölü bulunan Playboy güzeli Anna Nicole Smith'in 5 aylık bebeği için baba adayları artıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Playboy güzeli Anna Nicole Smith'in önceki gün bir otel odasında ani ölümünün nedeni araştırılırken, bir taraftan da 1.6 milyar dolarlık mirasa ortak adaylarının sayısı da hızla artıyor. Dün de ünlü Macar oyuncu Zsa Zsa Gabor'un kocası, Smith'in 5 ay önce doğan kızının babası olabileceğini öne sürdü. Alman asıllı Frederick von Anhalt, bebeğin doğmasından önce Smith ile bir ilişki yaşadıklarını, ancak evli olduğu için gizli tuttuğunu söyledi. 20 yıldır Gabor ile evli olan Anhalt, "Anna çok tatlı ve çok seksi bir kızdı. O bebek benim olabilir" dedi. 58 ila 64 yaşları arasında olduğu öne sürülen Anhalt, diğer iki adayın babalık testlerinin doğru çıkmaması halinde mahkemeye başvuracağını da belirtti.

MİRAS KİME KALIR?
Smith'in, 1994'te evlendiği petrol milyarderi J. Howard Marshall'ın mirasıyla ilgili dava ise sürüyor. Marshall'ın çocukları, 1.6 milyar dolarlık servetin kendilerinin olduğunu öne sürüyor. Ancak, eğer mahkeme paranın eski Playboy güzeline verilmesikararı alırsa, tüm miras doğrudan eylül ayında dünyaya gelen kızı Dannielynn'e kalacak. Smith'in eski sevgilisi Larry Birkhead, önceki gün babalık testi yaptırmak istediğini söylemişti. Smith'in ölmeden önce hem sevgilisi hem de avukatı olan Howard Stern ise, Dannielynn'in kendi çocuğu olduğunu iddia ediyor. Stern, biyolojik baba olduğunu da kanıtlarsa Smith'in tüm mirasını ona kalacak.

UYUŞTURUCU DEĞİL
Öte yandan polis şefi Charlie Tiger, önceki gece yaptığı basın toplantısında cinayete dair bir kanıt bulunamadığını belirterek, eski Playboy güzelinin ölümüne neyin yol açtığını bilmenin henüz mümkün olmadığını söyledi. Morg doktoru Joshua Perper da, otopsiden edinilen bilgilerin incelenmesinin 3 ila 5 hafta süreceğini kaydetti. Perper ayrıca, Smith'in kaldığı otel odasında kullanımı yasak ilaçlara rastlanmadığını, ancak reçeteli ilaçların bulunduğunu ifade ederek, otopside midesinde herhangi bir ilacın görülmediğini kaydetti. Smith'i kapak yaparak ünlü olmasını sağlayan Playboy'un sahibi Hugh Heffner de olaya çok üzüldüğünü söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious