Mirsad'dan 3 yıllık imza

  • Giriş : 08.08.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe Ülker Erkek Basketbol Takımı, Mirsad Türkcan ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Asbaşkan Mahmut Uslu, Mirsad'ın takıma katılmasının çok sevindirici olduğunu belirterek, "Mirsad geçmişi çok iyi ve ayrıcalığı olan bir oyuncu, ayrıca Avrupa tecrübesi olan bir isim. Avrupa kupalarında diğer takım arkadaşlarıyla birlikte başarılı olacaklarına ve bir final oynayacaklarına inanıyorum. Fenerbahçe Ülker olarak daha da güçlendik. Herkese hayırlı olsun."

Mahmut Uslu ayrıca Mirsad'ın çok iyi bir Fenerbahçeli olduğuna değinerek "3 yıllık imza attırıyoruz ama Mirsad basketbolu bırakana kadar Fenerbahçe'de" dedi

Fenerbahçe Ülker İcra Kurulu Üyesi Aydın Acun ise; "Fenerbahçe Ülker'in en önemli hedefi Avrupa'da başarılı olmak. Transferlerimize bir yenisini daha ekledik. Mirsad kaliteli oyuncu. İnşallah Avrupa'da da başarılı olacağız" diye konuştu.

MİRSAD TÜRKCAN:"BU FORMAYA KAVUŞTUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM"

Kendisini 3 yıllığına Fenerbahçe Ülkerli yapan sözleşmeyi imzalayan Mirsad Türkcan ise, Fenerbahçe'de forma giymenin en büyük hayali olduğunu belirterek, "Bu formaya kavuştuğum için çok mutluyum. Çünkü Fenerbahçe benim hayalimdi, uzun zamandan beri hep peşindeydim. Fenerbahçe Ülker olarak takım arkadaşlarımla birlikte inşallah büyük başarılara imza atacağız. 100. yılda bütün branşlarda başarılı olacağımıza inanıyorum.Başkanımız başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious