Misafir gittiği evde dövülerek öldü

Misafir gittiği evde dövülerek öldü.8265
  • Giriş : 04.11.2008 / 12:00:00

Eskişehir'de bir seyyar satıcının, misafir olarak gittiği ve birlikte içki içtiği arkadaşının evinde darbedilerek öldürüldüğü iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, seyyar kestane satıcılığı yapan Belgia Çağlar (54), akşam saatlerinde, aynı işi yapan Özcan S'ye (23) ait Büyükdere Mahallesi Nergiz Sokak'taki tek katlı eve gitti.

Burada 5 arkadaşıyla içki içen Belgia Çağlar ile Özcan S. arasında “küfür etme” meselesinden tartışma çıktı. Özcan S, Belgia Çağlar'ı darbetti. Kavganın ardından Belgia Çağlar ve Özcan S'yi arkadaşları barıştırdı. Özcan S. ve arkadaşları, sabah uyandıklarında Çağlar'ın hareketsiz yattığını fark etti.
İhbar üzerine olay yerine gelen 112 Hızır Acil Servis ekipleri, Belgia Çağlar'ın öldüğünü tespit etti.
Polisin, ilk incelemede vücudunda darp izleri bulunan Çağlar'ın dövülerek öldürüldüğü şüphesi üzerinde durduğu bildirildi.

Bekar olan Belgia Çağlar'ın cesedinin otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna gönderildiği, Özcan S'nin gözaltına alındığı belirtildi.

Bu arada, kavga sırasında evde bulunan 4 kişi ile Özcan S'nin şizofren olduğu bildirilen eşi Fatma Aliye S. (22) ifadelerine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

İl Emniyet Müdürü Savaş Yücel, olay yerinde incelemelerde bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*