Miss Turkey'de Hadise şovu

Miss Turkey'de Hadise şovu.13968
  • Giriş : 01.05.2009 / 09:27:00

Almanya'dan katılan 19 yaşındaki Ebru Şam'ın birinci olduğu Miss Turkey yarışmasında Hadise sahne şovuyla dikkat çekti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Merakla beklenen Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması'nın finali, önceki akşam İstanbul'daki TİM Show Center'da yapıldı.
Burcu Esmersoy ve Emre Altuğ'un sunduğu gece, Diyarbakır Lice'deki terörist saldırıda 10 askerin şehit olması nedeniyle alınan kararla, Kral TV ve CNBC-e kanalında canlı yayınlanmadı. Yarışmanın daha sonraki günlerde banttan yayınlanacağı açıklandı.
Yarışmada 20 finalist arasından birincilik Almanya'dan katılan Ebru Şam'ın oldu. İkinciliği İzmir'den Senem Kuyucuoğlu, üçüncülüğü Almanya'dan Ebru Hacıbedel ve dördüncülüğü İzmir'den Begüm Yılmaz kazandı. 2009 Miss Turkey güzeli 19 yaşındaki Ebru Şam, birincilik tacını takarken gözyaşlarına hâkim olamazken sevincini ilk olarak ailesiyle paylaştı.

'HÂLÂ İNANAMIYORUM'
Kasım ayında Güney Afrika'da yapılacak olan 'Miss World 2009'da Türkiye'yi temsil edecek Ebru Şam dün düzenlediği basın toplantısında "Çok mutluyum. Hâlâ birinci olduğuma inanamıyorum" dedi.
Gecede sahne alan Hadise sahne şovuyla dikkat çekti. Gece boyunca birkaç kez kostüm değiştiren sanatçı "Bu şarkı Türklere mi güzel geliyor, yoksa Avrupa da bizimle aynı fikirde mi" diye soran şovmen Beyaz'a sahneden cevap verdi. Hadise "Şarkım Avrupa'da da Türkiye'de de her yer de beğeniliyor. Duyuyor musun Beyazcığım" diye seslendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*