MİT personeli gürültünün kurbanı

MİT personeli gürültünün kurbanı.7328
  • Giriş : 11.12.2008 / 20:26:00

Mahalledeki gençleri gürültü yapmamaları yönünde ikaz eden MİT'te görevli Ayhan E., tartıştığı gençlerden birinin tabancasından çıkan kurşunla yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ankara'nın Keçiören İlçesi Güçlükaya Mahallesi Kaya Sokak ile Derya Sokak'ın kesiştiği köşede bugün öğle saatlerinde meydana gelen olayda Ayhan E. (46), apartmanlarının önünde gürültü yapan gençleri uyarmak için dışarı çıktı. Yanında oğlu bulunan Ayhan E. ile gençler arasında başlayan tartışma, bir süre sonra karşılıklı küfürleşmeye dönüştü. Tartıştığı gençlerden birinin yakını, olay yerine gelerek belindeki tabancayı çıkardı.

Havaya bir kaç kez ateş eden şahıs, daha sonra da Ayhan E.'ye bir el ateş etti. Sol diz kapağından vurulan Ayhan E., kanlar içinde yere yığıldı. Ateş eden şahıs koşarak olay yerinden uzaklaşırken, Ayhan E. yerde ambulans beklemeye başladı. Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Hızır Acil Servisi ambulansına bindirilen Ayhan E., Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ayhan E. hemen ameliyata alınırken, olayı duyan mesai arkadaşları da hastaneye geldi.

Polis, olay yerinde inceleme yaparken, yaralı Ayhan E. ve oğlunun verdiği eşkal doğrultusunda 1,85 boylarındaki iri yapılı zanlının yakalanması için operasyon başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*