Miting değil mağaza açılışı!

Miting değil mağaza açılışı!.18683
  • Giriş : 18.12.2008 / 16:41:00

Türkiye’de sekizinci, Bursa’da ise ilk mağazası açan Media Markt'ın açılışına rekor sayıda Bursalı katıldı. Kuyrukta bekleyen kalabalık mitingleri aratmadı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Media Markt, kuyrukta bekleyen 12.000 Bursalı teknoloji meraklılarını Yavuz Bingöl ile coşturdu, pide döner kebap ile doyurdu.

Media Markt açılışı, çalan müzikler ve ikramlar ile 12.000 Bursalıya karnaval havası yaşattı!

17 Aralık Çarşamba gece yarısı, Türkiye'de sekizinci, Bursa'da ise ilk mağazasının kapılarını Bursa Belediye Başkan Yardımcısı Turgay Şener, Media Markt Türkiye Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Nuri Topatan ve Yavuz Bingöl kurdela keserek açtı. Avrupa'nın en büyük elektro market zinciri Media Markt, açılışa özel promosyonlarıyla kuyrukta bekleyen Bursalıların keyfini ikiye katladı.

Öğlen saatlerinden itibaren mağaza önünde kuyruğa giren Bursalı teknoloji tutkunları, Media Markt tarafından dağıtılan 10.000 adet pide döner sandviç ve ayran ile karınlarını doyururken Yavuz Bingöl'ün şarkılarıyla müzik şöleni yaşadılar.

250 kişilik güvenlik ekibi ve 72 personelin görev yaptığı mağazanın açılışında çok özel fiyatlı ürünler satışa sunuldu.

2009 yılını Türkiye'de 'agresif büyüme' yılı ilan eden Media Markt, Bursa'da açtığı ilk mağazasıyla iddiasının altını bir kez daha çizdi. Nilpark Alışveriş Merkezi'nde toplam 50 bin ürün çeşidi Bursalı teknoloji tutkunlarının yeni adresi oldu. Meraklı müşteriler, Media Markt mağazasında, televizyon ve görüntü sistemlerinden Hi-Fi ses sistemlerine, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar birçok ürün çeşidine ulaşabildi. 5.000 metrekare alana kurulu teknoloji cennetinde ihtiyaçlarını düşük fiyatlar ve yüksek kaliteli son model ürünlerle karşılayan Bursalılar, Media Markt tarafından sabaha kadar hizmet veren özel servislerle güvenli bir şekilde evlerine dönebildi.

Bursa'daki ilk mağazalarını açmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Media Markt Operasyonlardan Sorumlu Türkiye Genel Müdürü Nuri Topatan ise "Avrupa'nın 1 numaralı teknoloji marketi Media Markt olarak, tüm dünyada yaşanan ekonomik krize rağmen katma değer ve istihdam yaratmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz ay İstanbul'da açtığımız 7. mağazamızdan sonra, şimdi Bursa'daki ilk mağazamızı açmanın heyecanını yaşıyoruz. Başta öğrenciler olmak üzere Bursa'da yaşayan herkesin en son teknoloji ürünlerine daha kolay ulaşmasını sağlayacağız. En önemlisi de Bursalılar dünya markalarını en ucuza satın alabilecek ve Media Markt'ın yüksek servis kalitesinden kolaylıkla faydalanabilecekler” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*