Mitingte kalp krizi geçirdi!

Mitingte kalp krizi geçirdi!.9574
  • Giriş : 09.03.2009 / 20:34:00
  • Güncelleme : 09.03.2009 / 20:40:40

AK Parti'li Belediye Başkan Adayı, Başbakan Erdoğan'ı beklerken kalp krizi sonucu hayatı kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, mitingin yapılacağı İstasyon Meydanı'nda Başbakan Erdoğan'ı bekleyen Ahmet Oğuzhan (60), aniden rahatsızlandı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Oğuzhan'a ilk müdahale miting alanında bulunan ambulansta yapıldı.

Aynı ambulansla Aydın Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'ne kaldırılan Ahmet Oğuzhan, kurtarılamadı.ü

ERDOĞAN, OĞUZHAN'IN AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kalp krizi geçirerek vefat eden Yazıkent Beldesi Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Ahmet Oğuzhan'ın ailesine başsağlığı diledi.

Başbakan Erdoğan, İstasyon Meydanı'ndaki mitingin ardından Aydın Devlet Hastanesine geldi. Başhekim Niyazi Kocakaplan'dan bilgi alan Başbakan Erdoğan, Ahmet Oğuzhan'ın ailesine başsağlığı dileğinde bulundu.

Hastane çıkışında gazetecilere açıklama yapan Erdoğan, Oğuzhan'ın kalp krizi geçirdiğini belirterek, ''Buraya maalesef alandan son nefesini vermiş olarak geldi. Burada yapılacak herhangi bir şey de kalmadı. Arkadaşlarımız baktılar ama ne yazık ki ebediyete intikal etmiş. Allah'tan rahmet diliyorum. Ailesine, camiamıza sabırlar diliyorum'' diye konuştu.

Başhekim Kocakaplan da daha önce bir kalp ameliyatı geçiren Oğuzhan'ın hastaneye geldiğinde kalbinin durmuş halde olduğunu söyledi. Kalbe pil taktıklarını fakat hastanın müdahaleye cevap vermediğini anlatan Başhekim Kocakaplan, Oğuzhan'ın hayatını kaybettiğini belirtti.

Aydın'ın Bozdoğan ilçesi Yazıkent Belde Belediye Başkanı Ahmet Oğuzhan (60), Başbakan Erdoğan'ın miting yapacağı alanda beklerken kalp krizi geçirmiş, Aydın Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*