MKEK, hurda satışı için ihale açtı

MKEK, hurda satışı için ihale açtı.18477
  • Giriş : 21.03.2008 / 14:21:00

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Hurda İşletmesi Müdürlüğü, teknik özellikleri ve durumu itibarıyla ihtiyaç fazlası olan muhtelif cins hurda malzemeyi satmak üzere ihale açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İhale, 1-8-15-21-22 ve 29 Nisan 2008 tarihlerinde saat 14.00'de kapalı zarfla teklif alınarak Ankara merkezde yapılacak.

İhaleye katılmak isteyenler şartnameyi Ankara'da MKE Hurda İşletmesi Pazarlama ve Satış Müdürlüğü, İstanbul'da Bölge Müdürlüğü, İzmir'de Aliağa, İzmit'te ise Seymen Hurda İşletmesi ile Kırıkkale müdürlüklerinden temin edebilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları belirtilen ihale tarihlerinde saat 14.00'e kadar Ankara'da MKE Hurda İşletmesi Pazarlama ve Satış Müdürlüğüne verilecek.

Söz konusu ihale ile muhtelif iş makinesi ve yedek parçaları, muhtelif araç ve yedek parçaları, pvc, lastik, kağıt, bez, cam, ırmak kumu, yatak, pudra tuz, petman macunu, muhtelif alüminyum, tezgah, köşebent, pik, uçak lastiği, mermi çekirdeği, teressubat, elektrik motoru, trafo, elektrik kesici, karkas vasfında araç dış lastiği, elektrik sayacı, benzinli ve diesel motor, tır dorsesi, ayıklanması ekonomik olmayan topraklı malzeme, devre kesici, elektrik ve elektronik malzeme, alpek kablo, paslanmaz, konvayör bant, ekovat, jeneratör, caraskal, makara, kendir halat, traktör, motorbisiklet, brülör, klima, palet ve palet zinciri, tren tekeri ve mili, calaskal ve gergi malzemesi, karışık tel, çinko malzeme monteli ahşap sandık hurda malzemeler satılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious