Mondragon F.Bahçe'ye yakın

  • Giriş : 16.10.2008 / 08:07:00

Volkan Demirel'in yerine tecrübeli bir kaleci arayan Fenerbahçe'de, Mondragon sesleri duyulmaya başlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bazı yöneticilerin Mondragon'a çok sıcak baktıkları, hatta temas kurdukları belirtilirken, Köln'den mesaj gönderen Kolombiyalı kaleci "F.Bahçe'yi kim istemez" ifadesini kullandı.

Mondi formülü

Volkan'dan memnun olmayan yöneticilerin, Mondragon'un ismini gündeme getirdiği, Kolombiyalı eldivenin de F.Bahçe'ye sıcak baktığı öğrenildi.

Endişeler iyice arttı

Fenerbahçe'de kaleci adayları arasına Galatasaray'ın eski file bekçisi Aly Fardy Camilo Mondragon da eklendi. Volkan Demirel'in yediği hatalı gollere, Bosna Hersek ile oynanan milli karşılaşmada bir yenisini daha eklemesinin ardından sarı-lacivertli takımda endişeler iyice artarken, gündeme sürpriz bir ismin geldiği
ortaya çıktı: Mondragon.

Yaşı sorun oldu

Yunanistan'dan teklif aldığı bilinen Volkan'ı gözden çıkaran yöneticilerin, başkan Aziz Yıldırım'a Köln'de başarılı performansını sürdüren Kolombiyalı file bekçisini önerdikleri belirtildi. Yıldırım'ın 37 yaşında olması nedeniyle Mondi'ye mesafeli olduğu ve "Şimdilik iyi bir alternatif olarak bekletip, araştırmalarımızı devam ettirelim " cevabını verdiği ifade edildi.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*