Monitöre bilgisayarı sığdırdı

Monitöre bilgisayarı sığdırdı.6157
  • Giriş : 06.05.2009 / 22:32:00

Vestel'in yeni ürünü All In One PC ile bilgisayar kasaları tarihe karışıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Vestel'in yeni ürünü All In One PC ile bilgisayar kasaları tarihe karışıyor. Kasa içindeki bütün parçaların LCD monitörün içine yerleştirmeyi başaran Vestel, hem bilgisayar hem televizyon keyfini aynı anda sunuyor. Vestel All In One PC aynı zamanda daha düşük enerji tüketimi sağlıyor.

Kasanın kapladığı yerden tasarruf etme imkanı sunan Vestel All In One PC, tüm bilgisayar fonksiyonlarını 19 inç'lik LCD monitörü içinde sunuyor. Duvara monte edilme özelliği bulunan ürün, az yer kapladığı için ofis ve evlerde istenen her yere kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Kablosuz klavyesi ve faresi sayesinde bilgisayarın farklı uzaklıklardan kontrol edilmesine imkan sağlıyor.

Ayrıca, sessiz tasarımı ile bilgisayarın çalışma sesi neredeyse hiç duyulmuyor. TV kartı sayesinde kablolu TV kanallarının rahatlıkla izlenmesine imkan tanıyor. 4 USB girişi ile çoklu bağlantı seçeneği sağlarken, çift dahili hoparlör sayesinde ayrı bir hoparlör sistemi bağlantısına ihtiyaç kalmıyor. Ekranı 1440 X 900 çözünürlüğe sahip. Üründe, Microsoft XP Starter Edition İşletim Sistemi de yüklü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*