Moov 200 ile kaybolma derdine son!

Moov 200 ile kaybolma derdine son!.6969
  • Giriş : 21.10.2008 / 20:40:00

GPS endüstrisinin lider oyuncularından Mio’nun yeni ürünü Moov 200, geliştirilmiş haritasıyla kaybolma derdine son veriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İlk defa navigasyon cihazı kullananların bile rahatlıkla kullanabileceği Moov200'ün menüsü ve sesli yönlendirme özelliği sayesinde dünyada keşfedilmeyen yer kalmayacak. Ekte konu ile ilgili basın bülteni ve görsellerimizi bilgilerinize sunuyorum.

Kişisel navigasyon cihazlarında lider konumda olan Mio Teknoloji'nin geliştirdiği Moov 200, GPS kullanıcıları için gerekli olan tüm ana özelliklere sahip olup, gideceğiniz yere kadar adım adım yönlendirmelerle size yol gösteriyor. Moov 200'ün 3.5 inç genişliğindeki dokunmatik ekranı net ve renkli bir görünüm sağlıyor. Moov 200, kullanımı kolay menüsünün yanı sıra Türkçe sesli yönlendirme özelliği sayesinde ilk defa navigasyon cihazı kullananların bile gidecekleri yeri kolaylıkla bulmalarına yardımcı oluyor.

Kutusundan çıkarıldığı anda kullanıma hazır olan Moov 200, yolunuz üzerinde yer alan en yakın benzin istasyonları, restoranlar ve benzeri konaklama noktalarını ikonlar ile göstererek uzun yolculuklarda size rehberlik ediyor. Araç içinde şarj edilip araç camına monte edilebilen Moov 200, kompakt tasarımı ve hafifliği sayesinde cepte ya da çantada da taşınabiliyor. Siyah alüminyum kaplamasıyla şık ve zarif bir görünüm sergileyen Moov 200, hızlı ve kısa rota seçenekleriyle Türkiye dahil olmak üzere Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Slovakya, Hırvatistan, Slovenya, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, Bosna, Karadağ, Sırbistan olmak üzere 13 ülkenin yol haritalarını da kapsıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*