Morgan Freeman boşanıyor

Morgan Freeman boşanıyor.11750
  • Giriş : 07.08.2008 / 16:47:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 13:12:08

Kaza geçiren Morgan Freeman’ın kaza sırasında oyuncunun sıkıştığı arabada 48 yaşında Demaris Meyer adlı bir kadın bulunduğu ortaya çıktı. Freeman ile 24 yıllık eşi boşanmaya karar verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

ABD'nin Mississippi eyaletinde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan Morgan Freeman'ın sıkıştığı arabada 48 yaşında Demaris Meyer adlı bir kadının bulunduğu ortaya çıktı. Freeman ile 24 yıllık eşi boşanmaya karar verdi.

Morgan Freeman'ın avukatı Bill Luckett, Memphis Commercial-Appeal gazetesine yaptığı açıklamada, 71 yaşındaki aktör ve eşi Myrna Colley-Lee'nin yakında boşanacaklarını açıkladı. Luckett, konuyla ilgili ayrıntılı bilgi vermedi.

Kaza sırasında oyuncunun sıkıştığı arabada 48 yaşında Demaris Meyer adlı bir kadın bulunduğu ortaya çıktı. Meyer'in ismi dışında başka bir bilgi de verilmedi.

Morgan Freeman, geçen hafta ABD'nin Mississippi eyaletinde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanmış, kolu, dirseği ve omzu hasar görmüştü. Aktörün 4,5 saat süren ameliyattan sonra sağlık durumunun iyi olduğu açıklanmış, ancak sıkı bir tedavi sürecinden geçmesi gerektiği belirtilmişti.

Freeman, “Millon Dollar Baby” filmindeki rolüyle Oscar ödülü kazanmıştı. Oyuncunun rol aldığı ünlü filmler arasında “Driving Miss Daisy” ve “The Bucket List” bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*