Morgan Freeman torunuyla mı birlikte?

Morgan Freeman torunuyla mı birlikte?.11248
  • Giriş : 20.06.2009 / 09:49:00

72 yaşındaki Hollywood yıldızı Morgan Freeman'ın, üvey torunuyla 10 yıldır ilişki yaşadığı iddia edildi. Aktörün şu anda 27 yaşında olan E'Dena Haines ile ilişkisi kız henüz 17 yaşındayken başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Ünlü yönetmen Woody Allen'ın evlatlık kızıyla yaşadığı aşk ilişkisinin ortaya çıkmasından sonra patlayan skandalın bir benzerine daha sahne oluyor Hollywood. Bu kez hikayenin başrolünde 72 yaşındaki aktör Morgan Freeman var.

National Enquirer dergisinin iddiasına göre Freeman, üvey torunuyla 10 yıldır ilişki yaşıyor. Dergiye göre aktörün, şu anda 27 yaşında olan E'Dena Haines ile ilişkisi genç kız henüz 17 yaşındayken başladı.

Aktörün el ele tutuşup fil galalarına götürdüğü Haines, aslında Freeman'ın ilk eşi Jeanette Adair Bradshaw'un torunu. Ancak Haines, Freeman ile ikinci eşi Myrna Colley-Lee tarafından büyütüldü.

Freeman'ın 25 yıllık eşi Myrna Colley Lee'den boşanmasının nedeninin de bu ilişki olduğu ileri sürülüyor.

Freeman ailesine yakın bir kaynağın, aktörün eski eşi Colley Lee'ye dayanarak verdiği bilgiye göre bu ilişki 10 yıl önce bir akşam yemeğinin ardından başladı. Eski eşin ifadesine göre Freeman; Haines'i aşırı alkol adığı bir akşam yemeğinin ardından baştan çıkardı.

Morgan Freeman geçen yıl bir otomobil kazası geçirmiş ve kaza sırasında yanında genç bir kadın olduğu iddia edilmişti.

Freeman E'Dena Haines ise Dark Knight (Kara ŞÖvalye) filminin galasına da katılmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*