Mosturoğlu: Lugano imzalıyor

Mosturoğlu: Lugano imzalıyor.17940
  • Giriş : 10.04.2009 / 08:43:00
  • Güncelleme : 10.04.2009 / 09:00:44

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Uruguaylı yıldız Lugano ile her konuda anlaştıklarını sadece imza aşamasının kaldığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Lugano'nun sözleşme uzatma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyledi.

Radyospor'da yayınlanan “Aydın Cingöz ile Haber Aktif” programına katılan Mosturoğlu, Uruguaylı futbolcuları Lugano'nun İtalya'ya gitmeyeceğini belirtti, “Lugano'nun durumunu netleştirmek için menajerinin Türkiye'ye gelmesini bekliyoruz. Her iki taraf da gereken fedakârlığı yapacak ve mutlu sona ulaşacağız diye düşünüyorum. Açıkçası, Lugano'ya masada bekleyen sorun olarak bakmıyoruz” dedi.

Şekip Mosturoğlu, “Kazım ile sezon sonunda kesin olarak yolları ayıracak mısınız?” şeklindeki soru üzerine ise, “Şu anda yönetim kurulunda bu yönde alınmış kesin bir karar yok. Fenerbahçe formasının ağırlığını futbolcu taşımayı bilmeli. Kazım, milli takımda da Fenerbahçe'deki gibi inişli çıkışlı bir performans gösteriyor. Bunun özelinde ne var bilmiyorum ama Fenerbahçe'deki inişli çıkışlı performansının nedenlerini çok iyi biliyoruz ve bizde saklı. Şu kadarını söyleyeyim, babası ile yapılan röportajda Kazım'ın neden bu günlere geldiğinin ip uçları var” yanıtını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*