Mourinho garanti peşinde

Mourinho garanti peşinde.9907
  • Giriş : 03.11.2008 / 22:21:00

Inter menajeri, Anorthosis maçını kazanarak Şampiyonlar Ligi'nde bir üst turu garantilemek istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şampiyonlar Ligi B grubunda lider olan Inter yarın oynayacağı Anorthosis maçını da kazanarak bir üst turu garantileme peşinde. Portekizli hoca takımının deplasmanda da olsa maçı kazanmak için gerekli olan şeyleri yaparak evlerine üç puanla döneceklerinden emin.

Mourinho Il Corriere Dello Sport'a yaptığı açıklamada: “ Yarın ki maçı kazanırsak bir üst tura çıkmayı garantileyeceğimizi düşünüyoruz. Bizim amacımız bu grubu birinci bitirmek ve ilk turla çeyrek finalin ikinci maçlarını evimizde oynama avantajını elde etmek” dedi.

Inter menajeri açıklamalarına: “Anorthosis iyi bir takım, kimle oynarlarsa oynasınlar oyununu kabul ettirmeye çalışıyorlar. Onlara karşı galip gelmek kolay değil ama biz kazanmak için buradayız.” diyerek devam etti.

Hafta sonu oynadıkları maçtaki Adriano'nun penaltı pozisyonu ile ilgili bir soruya da Mourinho: “Ben hakem değilim, olmak da istemiyorum. İtalya'daki hakemler çalışkan ve liderlik vasfına sahip kişiler. Ancak şunu bilmeliler ki burada bir büyük takıma penaltı vereceklerse diğer bir büyük takıma karşı penaltı vereceklerini bilmeliler. Çünkü sahada hepimiz eşitiz” diye cevaplandırarak açıklamalarına son verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*