MSN kıskanç kocayı çıldırttı

MSN kıskanç kocayı çıldırttı.13902
  • Giriş : 26.07.2008 / 15:12:00

50 günlük evli çift kavgaya tutuştu, kıskanç koca kendini çatıdan atmaya kalktı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eşini internette sohbet ederken yakalayan koca, eşiyle tartıştıktan sonra 5 katlı binanın çatısına çıkarak, intihar etmek istedi.

Edinilen bilgiye göre 50 günlük evli olan çift, Ümraniye Çakmak Mahallesi, Adalar Sokak'ta bulunan ve 3 gün önce taşındıkları evde, gece yarısı yüksek sesle kavga etmeye başladı. Kavga sonrası oturdukları 5 katlı apartmanın çatısına çıkan Özgür Ü. (25), intihar etmek isterken, komşuları tarafından olay yerine çağırılan itfaiye ekipleri, olası bir atlamaya karşı önlem aldı.

Sokakta park halindeki araçları kaldıran ekipler, Özgür Ü'nün atlama ihtimali olan yere branda gerdi. Saat 01.00 sıralarında çatıya çıkan kıskanç kocayı polis yaklaşık 2 saatlik ikna çalışması sonucu indirmeyi başardı. Olay yerinde hazır bulunan sağlık ekipleri, Özgür Ü.'ye sakinleştirici ilaç vererek, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk etti.

Komşuları, Çakmak Mahallesi, Ada Apartmanı'na 3 gün önce taşınan çiftin daha önce de kavga ettiğini ifade etti. Son kavgalarının sebebinin ise, Özgür Ü'nün eşinin internette "Canım" isimli birisiyle konuştuğu sırada kocasının olayı görmesi sonucu, kıskançlık krizine girdiği ve bu sebepten dolayı çatıya çıkarak, intihar etmek istediği öne sürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*