MSN kullanıcıları şaşkına döndü

MSN kullanıcıları şaşkına döndü.13902
  • Giriş : 10.04.2009 / 20:03:00
  • Güncelleme : 10.04.2009 / 20:06:27

Microsoft'un MSN kullanıcılarına yanlışlıkla gönderdiği mesaj şaşırttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Microsoft'un Live Messenger'ını kullanan bazı kullanıcılar geçenlerde ilginç bir e-posta aldı. Gelen e-postada MSN için kullandıkları e-posta adresinin hatalı olduğunu ve değiştirmeleri gerektiği yazılıydı. Uzun zamandır sorunsuz bir şekilde bu e-posta adresiyle MSN kullananlar ise gelen bu uyarı karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. Her ne kadar e-posta'yı gönderen Microsoft olarak görünse de, kullanıcıların büyük bir kısmı, kişisel bilgilerini çalmaya yönelik son çabalardan biri olduğunu düşündükleri bu mesajı Microsoft'a rapor ettiler.

Microsoft sonunda resmi bir açıklama yaparak, gönderilen e-posta'nın kendilerinden geldiğini fakat bir yanlışlık sonucu gönderildiğini söyledi. Bu e-posta'yı alan kullanıcılardan özür dileyen Microsoft, bu kullanıcıların adreslerini değiştirmelerine gerek olmadığını açıkladı.

"Eğer e-posta'da gönderilen bağlantıya tıkladıysanız bile sorun yok. Bu işlemin şu anda gerçekleştirilemeyeceğine dair bir mesaj uyarı görmüşsünüzdür" diyen Microsoft bunun üzerine şu sıralar kızgın kullanıcılardan gelen şikayet mesajları ile boğuşuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*