MSN'deki yazışırken fenalaşıp öldü

MSN'deki yazışırken fenalaşıp öldü.8763
  • Giriş : 02.07.2009 / 18:37:00

Rusya’nın başkenti Moskova’da yaşayan Giresunlu Tekiner Hamurcu’un MSN’den son yazışması ölümle sonuçlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Giresun'daki anne ve kardeşiyle MSN'den görüntülü yazışırken fenalaşan Hamurcu, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, 16 yıldır Rusya'da yaşayan ve Moskova'daki bir Türk şirketinde proje müdürü olarak çalışan Tekiner Hamurcu (44) Giresun'un Keşap ilçesinde oturan annesi ve kardeşi ile hasret gidermek için önceki gün MSN'ye girdi.

Görüntülü olarak anne ve kardeşi ile yazışan Hamurcu, yazışma sırasında birden fenalaştı. Kendisi gibi Moskova'da çalışan yeğeni Onur Hamurcu'yu hemen telefonla arayan ve eve çağıran Tekiner Hamurcu, daha fazla konuşamayarak yere yığıldı. Kapıyı açamadığı için polis eşliğinde kapı kırılarak içeri girilirken, sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen Hamurcu kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Tüm bu olup bitenleri görüntülü şekilde izleyen Giresun'daki ailesi büyük üzüntü yaşarken, Hamurcu'nun kilo sorunu olduğu ve tansiyon hastası olduğu öğrenildi.

Kalp krizinden öldüğü belirlenen Hamurcu'nun cenazesi, Moskova'dan uçakla önce İstanbul'a oradan da Trabzon'a götürüldü. Hamurcu'nun cenazesi bugün Giresun'un Keşap ilçesine bağlı Sürmeli köyünde ikindi namazı sonrasında toprağa verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*