MSN'den para kazanmak mümkün

MSN'den para kazanmak mümkün.17631
  • Giriş : 21.05.2008 / 20:42:00

Live Search Cashback sayesinde, arama sonuçlarında çıkan ürünlerden alışveriş yaparak, paranızın bir kısmını geri alınabiliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Microsoft'un yeni reklam sistemi Live Search Cashback sayesinde, arama sonuçlarında çıkan ürünlerden alışveriş yaparak, paranızın bir kısmını geri alınabiliyor.

Live Search arama motoruna yeni eklenen Cashback sayfası, alışveriş müptelalarının yeni gözdesi olmaya aday. Reklam verenlerin ürünlerinden yapacağınız aramalarda yaptığınız her alışveriş için bir miktar para, kredi kartı puan sistemine benzer şekilde Live Search Cashback hesabınızda birikiyor. Bir miktar biriktiğinde ise bu parayı geri alabiliyorsunuz.

Hangi Mağaza Ne Kadar Veriyor?

Sadece en bilinen ve güvenilir satıcıların ürünlerinin listelendiği Cashback aramalarında, bir ürünün hangi mağazalarda kaça satıldığı ve hangisinde ne kadar nakit geri dönüş sağladığı da görüntüleniyor.

Biriken tutarınız 5 doları geçtiğinde de paranızı nakit olarak talep edebiliyorsunuz. Live Search Cashback programına katılmak için tek yapmanız gereken ilgili sayfadan aramaya başlamak.

SHİFTDELETE.NET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious