MTV adayları belli oldu

MTV adayları belli oldu .11150
  • Giriş : 10.08.2007 / 13:34:00
  • Güncelleme : 10.08.2007 / 13:45:04

MTV Video Müzik Ödülleri 2007'nin adayları açıklandı. Beyonce ve Justin Timberlake, yedi adaylıkla başı çekiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yazın bombası Rihanna ise beş adaylıkla gizli favori. Müzikseverlerin merakla beklediği MTV Video Müzik Ödülleri adayları önceki gün açıklandı. Hem sesi hem de güzelliğiyle baş döndüren Beyonce ve yakışıklı şarkıcı Justin Timberlake, yedi adaylıkla listede başı çekiyor. Bu ikiliyi beş adaylıkla hip-hop müziğin uslu çocuğu Kanye West ve bu yaz "Umberalla" şarkısıyla listeleri altüst eden Rihanna takip ediyor. Huzur veren sesi ve seksi vücuduyla dikkatleri çeken Amy Winehouse üç adaylıkla listede dikkat çeken bir diğer isim.

MTV Video Müzik Ödülleri, 9 Eylül Pazar günü saat 21.00'de Las Vegas'ta Palms Casino Resort'da düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Törende Beyonce, Kanye West, Fall Out Boy, Amy Winehouse, Chris Brown, Foo Fighters ve Rihanna gibi müzik dünyasının birçok ünlü ismi sahne alacak ve sevilen şarkılarını seslendirecek. Ayrıca Justin Timberlake ve Timbaland özel konuklarla Palms'ın fantezi süitlerinde canlı yayına katılacaklar.

Her MTV ödül töreninde olduğu gibi müzikseverleri şu an açıklanmayan birçok sürpriz bekliyor. MTV Video Müzik Ödülleri 2007 töreni, 9 Eylül'de sabaha karşı Türkiye saatiyle 03.00-06.00 arasında MTV Türkiye'den de canlı yayınlanacak

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious