Muazzez Ersoy sahnede affettirdi

  • Giriş : 24.08.2006 / 00:00:00

Ünlü ses sanatçısı Muazzez Ersoy, Niksar'ın kurtuluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen gecede konser verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ersoy, kazanın özel arabasıyla geldiği ve saat:21: 00 Niksar fetih günü konserine yetişmek için 170 kilometre hızla Bolu yolundan ilerledikleri sırada aniden tekerlerin parçalandığını ve arabanın bir süre dengesini kaybettiğini ama sonra düzelttiklerini söyledi. Kaza nedeniyle çok korktuğunu ifade etti.

Tokat AK Parti Milletvekili Zeyid Aslan, Tokat Valisi Erdoğan Gürbüz ve Niksar Belediye Başkanı İdris Şahin ünlü sanatçıya geçmiş olsun dileklerini ileterek Niksar'ın ünlü cevizden yapılma çeyiz sandığını hediye ettiler. Sahnede hediyeyi sunan Vali Gürbüz, Ersoy'a üzüntülerini ifade ettikten sonra Tokatlılar'a dönerek, "Muazzez Ersoy, Bolu'dan gelirken istenmeyen bir olay yaşamış, kaza yapmıştır. Ama Allah onları korumuştur. Ben sizler adına ona geçmiş olsun diyorum." şeklinde konuştu. Vali Gürbüz'den sonra konuşan Muazzez Ersoy, Niksar Belediye Başkanı İdris Şahin ve ekibine teşekkür ederek şunları söyledi: Ben buraya geç geldim sizlerden özür diliyorum. Buraya gelirken 170 kilometre hızla geliyorduk. Bir anda sarsıldık ve ne olduğunu anlayamadık. Bir baktık ki tekerleklerimiz parçalanmış. Gittiğimiz hıza dayanamamış. Kazadan yara almadan kurtulduğumuzu anlayınca şükrettim. Normal hayatımda da duayı kendimden eksik etmeyen biriyim. Geçekten Allah korudu bizi kazada."

Milletvekili Zeyid Aslan ise çeyiz sandığını evlendiğinde düğününe çağırması karşılığında verdiklerini söyleyerek Muazzez Ersoy'u güldürürken Ersoy da evlilik için bir eş adayı olması gerektiğini söyledi.

Kazanın şokunu yavaş yavaş üzerinden atan Ersoy, Niksar'ın fetih yıldönümünde kendisini dinlemeye gelen Niksarlılar'a sevilen şarkılarını seslendirdi. Ünlü sanatçı, konsere gelen asker adayı bir grup için de özel bir şarkı seslendirerek onlara moral verdi.

Sevilen sanatçı, kaza nedeniyle geç kaldığı konserinde sahnede 1 saat fazla kalarak dinleyenlerine kendisini affettirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious