Müftüoğlu 2 gün hastanede kalacak

Müftüoğlu 2 gün hastanede kalacak.13234
  • Giriş : 20.02.2009 / 22:06:00

Geçirdiği trafik kazası sonrası Serik Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Kuddusi Müftüoğlu, Alanya'daki Özel Can Hastanesi'ne sevkedildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antalya-Alanya karayolunda dün geçirdiği Trafik Kazası sonrası Serik Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Turkcell Süper Lig hakemlerinden Kuddusi Müftüoğlu, Alanya'daki Özel Can Hastanesi'ne sevkedildi.

Can Hastanesi'nden Dr. İsmail Yetkin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kuddusi Müftüoğlu'nun önlem amaçlı olarak hastanelerine sevkedildiğini ve 1 ya da 2 gece hastanede kalmasının planlandığını söyledi.

Müftüoğlu'nun, dünkü trafik kazasının ardından hafif bir travma geçirerek geçici bellek kaybı yaşadığını, nabzında da bir düşme görüldüğünü belirten Yetkin, Müftüoğlu'nun önlem amaçlı olarak hastanelerinde bulunduğunu bildirdi.

Yetkin, beyin cerrahı Dr. Bülent Gür'ün de Kuddusi Müftüoğlu'nu kontrol ettiğini ve bulguların normal çıktığını sözlerine ekledi.

Aynı kazada yaralanan diğer hakem Kamil Abitoğlu ise dün Serik Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi edilmişti.

İstanbul'daki hakem seminerine katılmak için Alanya'dan Antalya Havalimanı'na giden Müftüoğlu ve Abitoğlu'nun otomobili, yağmur nedeniyle yolda biriken su birikintisine girerek bariyerlere çarpmış, ardından da takla atarak şarampole yuvarlanmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*