Muğla İl Genel Meclisi Başkanı' nın cipi yandı!

Muğla İl Genel Meclisi Başkanı' nın cipi yandı! .4668
  • Giriş : 07.12.2007 / 12:16:00

AK Partili Muğla İl Genel Meclisi Başkanı Cem Erkin'in park halindeki cipi bilinmeyen bir nedenle yandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

AK Partili Muğla İl Genel Meclisi Başkanı Cem Erkin'in Fethiye Akdeniz Caddesi'ndeki evinin önünde park halindeki 48 H 4444 plakalı cipinde henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı.

Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangında cip hasar gördü.
Fethiye Emniyet Müdürlüğü olay yeri inceleme ekiplerinin, cipin bulunduğu bölgede yaptıkları incelemenin ardından araç, yangının çıkış nedeninin tespiti için üretici firmanın Muğla'daki servisine gönderildi.

Muğla İl Genel Meclisi Başkanı Cem Erkin, yaptığı açıklamada, yangının çıkış nedeni konusunda bir açıklama yapmayacağını belirterek, “Ben Ankara'dayım. Cipteki yangınla ilgili olarak Emniyetin inceleme ve araştırması sürüyor. Yapılacak inceleme sonrasında olay ortaya çıkacak” dedi.

Fethiye Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli ise Erkin'in cipinin yanması olayını araştırdıklarını ifade ederek, “Cipin, neden yandığı net olarak belli değil. Teknik servisteki incelemeden sonra, yakılmış mı, yanmış mı belli olacak. Cem Erkin, kimseden şüphelenmediğini kaydetti. Kişisel olarak bir şikayette de bulunulmadı” diye konuştu.Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious