Muğla'da liseli genç intihar etti.

Muğla'da liseli genç intihar etti..7400
  • Giriş : 24.03.2009 / 02:00:00

Muğla'da, kız arkadaşından ayrıldıktan sonra girdiği bunalım sonucu intihar eden Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi Barış Bayer'in cenazesi toprağa verildi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sarnıç köyünde düzenlenen cenaze töreninde Bayer'i son yolculuğunda sınıf arkadaşları ve öğretmenleri yalnız bırakmadı. Baba Dursun Bayer'i, yakınları güçlükle sakinleştirdi.

Okulda sessiz kişiliği ve içine kapalılığıyla tanınan Bayer, başka bir okulun öğrencisi olan kız arkadaşından ayrıldıktan sonra bunalıma girdi.

Yerkesik beldesi Sarnıç köyünde, Karamehmet Mahallesi Sekibaşı Caddesi'ndeki evlerinde, kız kardeşinin de bulunmadığı bir sırada intihar etmeye karar veren Bayer, eşofmanının üstünü çıkardı. Bir kolunu duvardaki çengele bağlayıp diğerini boynuna doladıktan sonra kendini boşluğa bıraktı.

Baba Dursun Bayer, olaydan yaklaşık beş dakika sonra eve gittiğinde oğlunun cansız bedeniyle karşılaştı. Dursun Bayer'in yardım feryatları sonucu eve koşan mahalleliler, genç Barış'ı asılı bulunduğu yerden indirdi.

Olayın duyulmasının ardından polis tarafından güvenlik kordonu altına alınan eve, Barış Bayer'in yakınlarının girmesine izin verilmedi.

Savcının incelemesinin ardından Bayer'in cenazesi, Muğla Devlet Hastanesi morguna kaldırılmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*