Muğlaspor'da deprem!

Muğlaspor'da deprem!.33924
  • Giriş : 04.05.2008 / 08:29:00
  • Güncelleme : 04.05.2008 / 08:31:30

TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Muğlaspor'da, şaibe iddiaları ile sarsılan kulüp başkanı Hamza Akercan, teknik direktör Ercan Ertemçöz ve yardımcısı Cüneyt Biçer'in görevlerine son verildiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hamza Akercan, gazetecilere yaptığı açıklamada, ''özel nedenlerden dolayı'' teknik direktör Ercan Ertemçöz ile yardımcısı Cüneyt Biçer'in görevlerine son verildiğini, yarınki OYAK Renault maçında takımı antrenör Egemen Uran'ın yöneteceğini kaydetti.

Bu ay genel kurul yapılacağını ifade eden Akercan, ''Muğlaspor'u genel kurula hazırlıyoruz. Muğlaspor'a emek vermiş insanları biraraya getirmeye çalışıyoruz. Genel kurulda adaylık konusunda ise karar vermiş değiliz'' dedi.

OYAK Renault maçını kazanmak istediklerini belirten Akercan, ''Maçı kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Muğlaspor, tarihinde hiçbir şaibeye yer vermedi, bundan sonra da vermeyecek. Diğer takımların durumu bizi ilgilendirmiyor'' diye konuştu.

Teknik direktör Ercan Ertemçöz ise, vicdanen son derece rahat olduğunu söyledi. Takımın başına geldikten sonra Muğla'daki 6 maçın 4'ünü kazandıklarını, 2 maçın da berabere bittiğini hatırlatan Ertemçöz, şöyle konuştu:
''Geçen hafta takımımın amatör lige düşmesi kesinleşti. Herkes Muğlaspor küme düştü gözüyle bakarken 12 hafta önce takımın başına geçtim. Takımım iyi top oynamaya başladı. Son ana kadar ligde kalma umutlarımızı sürdürdük. Ancak geçen haftaki mağlubiyet umutlarımızı bitirdi. Yönetim, benim görevden ayrılmamı takdir etti. Herhangi bir gerekçe göstermediler.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious