Muhabirin kahreden acı haberi

Muhabirin kahreden acı haberi.6732
  • Giriş : 28.03.2009 / 00:20:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 15:53:08

Habertürk muhabiri hayatının yanlışını canlı yayında yaparak tarihi bir skandala imza attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun Sivas'taki baba ocağında yaşananları dakika dakika Habertürk ekranlarına taşıyan Cumhur Özen, acı haberi Yazıcıoğlu'nun yeğenine Süleyman Soylu'ya canlı yayında verdi.

UMUTLARIMIZ SÜRÜYOR DEDİĞİ ANDA!

Bu büyük canlı yayın rezaleti, herşeye rağmen umutlarımız sürüyor dediği anda gerçekleşti. Yeğeni Soylu, bulunan enkazda Yazıcıoğlu'nun cenazesinin bulunamamasının kendilerini umutlandırdığını söyledi.

Kazanın ardından yaşananları kendileri için kabullenemez olduğunu söyleyen Soylu, "Burada bir gerçek var, bunu söylemek zorundayız. Bu bizi iki üç gündür yedi bitirdi. Oradaki çalışmalara katılıp, buraya dönenler var. Onların söylediklerine göre, köylüler kazanın ardından sesi duymuşlar ve aramaların ters yönde yapıldığını söylemişler. Bu açıklamalar ne derecede doğru bilmiyoruz. Kimseyi de suçlamak istemiyoruz ama bunlar galiba olan şeyler. Devlet üç gündür arıyor bulamıyor ama köylüler yalınayak normal kabanlarla üç saatte buldular." dedi.

Soylu, tüm bunlara rağmen enkazda dayısı Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenazesinin bulunamaması kendilerini umutlandırdığını ifade etti. İşte tam da bu sözler ağzından dökülmüştü ki Habertürk'ün işbilen muhabiri bu sözleri Soylu'nun ağzından aldı ve "şu anda acı haber bize geldi" dedi. Özen'in bu sözleri önce kısa bir süre sessizliği ardından da yerini gözyaşlarına bıraktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*