Muhsin Yazıcıoğlu Suriye'ye gitti

Muhsin Yazıcıoğlu Suriye'ye gitti.7239
  • Giriş : 07.08.2006 / 00:00:00

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, beraberindeki heyetle birlikte yaşanan olayları yerinde incelemek ve görüşmeler yapmak için Suriye'ye gitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

BBP'den yapılan yazılı açıklamada, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve Genel Başkan Yardımcıları Faruk Gültekin, Abdullah Erin, MKYK üyeleri Metin Gündoğdu, Mehmet Efe, Kemal Yavuz, Tuncay Özfidan ve kalabalık bir heyetle Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad ve Suriye Başbakanı, Meclis Başkanı, maliye ve ekonomiden sorumlu bakanlarla ayrıca sanayi ve ticaret odaları başkanları ve işadamlarıyla görüşmek ve yaşanan olayları yerinde incelemek için Suriye'ye gittiği belirtildi.

Yapılan açıklamada, Yazıcıoğlu ve beraberindeki heyetin 6 Ağustos günü saat 24.00'te BBP Genel Merkezi önünden hareket ettiği dile getirilerek, bugün saat 11.00'de sınırdan geçerek Şam'a gideceği kaydedildi.

8-9 Ağustos tarihlerinde Yazıcıoğlu ve beraberindeki heyetin, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad, Suriye Başbakanı, Meclis Başkanı, maliye ve ekonomiden sorumlu bakanlarla sanayi ve ticaret odaları başkanları ve işadamlarıyla görüşeceği belirtilildi. Açıklamada, Yazıcıoğlu'nun 9 Ağustos Çarşamba günü öğleden sonra Lübnan sınırında son noktalarda incelemelerde bulunacağı belirtildi.

Yazıcıoğlu, 10 Ağustos Perşembe günü Türkiye'ye dönmek üzere Suriye'den hareket edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious