Muhsin Yazıcıoğlu'na ihanet ettiler

Muhsin Yazıcıoğlu'na ihanet ettiler.9801
  • Giriş : 11.04.2009 / 20:22:00
  • Güncelleme : 11.04.2009 / 21:02:37

Alperen Ocakları dün Yazıcıoğlu'nun kemiklerini sızlatacak bir provokasyon gerçekleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kanal 7'de yayınlanan "İskele Sancak" programını basan Alperen Ocakları üyeleri, Muhsin Yazıcıoğlu'nun kemiklerini sızladı.

Alperenleri provokasyonlardan uzak tutmak için son dönemde yoğun çaba sarfeden Muhsin Yazıcıoğlu'nun ardından ilk büyük provokasyon gerçekleşti.

Kanal 7'de Erhan Çelik'in sunduğu İskele Sancak programında BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun akıllarda soru işareti bırakan helikopter kazası ile hayata veda etmesi masaya yatırıldı.

Programa eski Cumhuriyet Savcısı Gültekin Avcı, BBP lideri Yazıcıoğlu'nun avukatı Kemal Yavuz, Taraf Gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, Deşifre programı Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Önel katıldı.

Program gayet sakin bir şekilde sona erdikten sonra Rasim Ozan Kütahyalı'nın Muhsin Yazıcıoğlu ve BBP hakkındaki sözlerine sinirlendiği sanılan İstanbul Alperenler Ocağı başkanı Mustafa Kayatuzu soluğu Eyüp'teki Kanal 7 binasında aldı.

Kanal 7 binasının üçüncü katındaki tuvalete gitmek üzere olan Rasim Ozan Kütahyalı, Alperenler Ocağı Başkanı Kayatuzu'nun yüzüne inen yumruklarıyla bir anda neye uğradığını şaşırdı. Kütahyalı olay yerinde düşerek bayıldı.

Kayatuzu'nun dayak olayından sonra telefon açarak, "Gelmenize gerek yok ben gereğini yaptım" diyerek Kanal 7 binasından ayrıldığı ileri sürüldü.

Saldırının ardından özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan Kütahyalı yanında avukatı Ergin Cinmen ve programın sunucusu Erhan Çelik olduğu Eyüp Merkez Karakolu'nda ifade verdi.

BBP YÖNETİMİ ANINDA MÜDAHALE ETTİ

Taraf Yazarı Kütahyalı, darp ve tehditle susturma suçlarından suç duyurusunda bulunurken zanlının aranmasına başlandı.

Büyük Birlik Partisi ise olaya büyük tepki gösterdi. BBP Genel Sekreteri Yalçın Topçu, Taraf Yazarı Kütahyalı'yı arayarak "size yapılan bu saldırı bize yapılmıştır" dedi.

Bu arada Kütahyalıyı darp eden şahsın Alperen Ocakları'ndaki görevine son verildi.

AKTİF HABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*