Muhtar'ın programında rezalet çıktı

Muhtar'ın programında rezalet çıktı.12361
  • Giriş : 15.04.2009 / 22:50:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 16:13:06

Deneyimli gazeteci Reha Muhtar dün gece yayınlanan "Çok Farklı" programına öyle bir konuk çağırdı ki...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Önce soruşturmayı ciddiye almadılar. Ardından av tüfeğiyle darbe mi olur deyip magazinleştirmeye, içini boşaltmaya çalıştılar. Ama onlar, örtmeye çalıştıkça, hukuk işledi, derin bağlantılar, Türkiye'yi kaosa sürükleyecek planlar, dahası cephanelikler çıktı.

ERGENEKON İDDİANAMESİNE "SAÇMALIK" DEDİ !

CNNTürk'te yayınlanan ve usta gazeteci Reha Muhtar'ın sunumuyla ekrana gelen programa dün gece gazeteciler Mahmut Övür(Sabah), Meral Tamer(Milliyet), Şamil Tayyar(Star), Yazgülü Aydoğan(Posta) ve Derya Sazak(Milliyet) ve Eski Cumhuriyet Savcısı Gültekin Avcı konuk oldu.

Ergenekon operasyonun son dalgasının konuşulduğu programda Yazgülü Aydoğan'ın "pes dedirten" açıklamaları damgasını vurdu. "Müthiş bir hukuksuzluk süreci yaşandığını iddia eden, en saygın insanların bile gözaltına alındığını söyleyen ve "iddianameyi saçma ve tutarsız" bulan Yazgülü Aydoğan, programı izleyenlere "bu yazar hangi ülkede yaşıyor" dedirtti. Gazeteci Şamil Tayyar ise darbe planlarını, faili meçhulleri ve ölüm kuyularını ayrıntılı olarak anlattı. Programın tam ifadeyle "seviyesini düşüren" Yazgülü Aydoğan'ın kendisine "ajan" hakaretine Şamil Tayyar kayıtsız kalmadı. Hızını alamayan (!) Yazgülü Aydoğan faili meçhulleri de hafife alınca bu defa Mahmut Övür kendini tutamadı. İşte 2 video... 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*