'Mühürlü' tesisten AK Parti'ye jest

'Mühürlü' tesisten AK Parti'ye jest.17607
  • Giriş : 11.06.2009 / 23:23:00

AK Parti İstanbul İl kongresi yaklaştıkça kulis faaliyetleri hız kazandı. Başkan Aziz Babuşçu, delegelerle peşpeşe görüşmeler yapıyor. Bu görüşmelerin biri de mühürlenmiş bir alanda yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından mühürlenen Alkent 2000 Gelişim Alanı içerisinde bulunan Wattabe Tesisleri'nde AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu'nunda katıldığı bir piknik düzenlendi.

Belediye tarafından mühürlü olan tesisin, İl Başkanı Babuşçu talimatı ile Büyükçekmece İlçe teşkilatının piknik yapması için açtırıldığı iddia edildi.

AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığı tarafından teşkilat üyelerine 7 Haziran günü bir piknik düzenlendi.

Düzenlenen pikniğin onur konuğu ise İl başkanlığı seçimlerinin yaklaşması ile birlikte çalışmalarına büyük hız veren ve delegelerle görüşen AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu idi. Ancak piknik yapılan alan daha önceden İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından mühürlenmişti.

Büyükçekmece Göl havzasında bulunan ve bundan dolayı mühürlenen tesis, AK Parti'nin pikniği için açıldı. İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu'nun talimatıyla açıldığı iddia edilen tesisteki pikniğe ise katılanlar arasında İstanbul Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcıları ve Büyükçekmece İlçe Başkanı Recep Erol da vardı..

MÜHÜRLÜ TESİSİN AKP'YE JESTİ

İBB tarafından hala mühürlü olan ve Alkent 2000 Gelişim Alanı içerisinde bulunan Wattabe Tesisleri'nin AKP'ye jestinin tekrar hizmete açılması olarak değerlendirildi.

Cafesiyaset İBB tarafından kapatılan bu tesiste yapılan pikniğin resimlerini elde etti.

CAFESIYASET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*