Müjde Ar: Bedri diye birisi yok

Müjde Ar: Bedri diye birisi yok.7888
  • Giriş : 29.04.2008 / 23:30:00

Güneri Civaoğlu’nun Şeffaf Oda programına Pınar Kür, Aysun Kayacı ve Çiğdem Anad ile birlikte katılan Müjde Ar, ’Kim bu?’ diyerek uzun süre merak konusu olan Bedri’nin uydurma bir karakter olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Annesi Aysel Gürel’le ilgili bir kitap yazdıklarını ve önümüzdeki kitap fuarına yetiştirmeye çalıştıklarını anlatan Müjde Ar, Civaoğlu’nun ’Sen kendi hayatını yazmayacak mısın?’sorusu üzerine "Kendi hayatımı yazmak istemiyorum çünkü bu medyayla başedemem" dedi.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre çok renkli bir hayat yaşadığını ve çocukluğunun da çok renkli geçtiğini söyleyen Müjde Ar, bir süre önce NTV’deki ’Haydi Gel Bizimle Ol’ programında Bedri isimli bir okul arkadaşıyla ilgili yaptığı espri üzerine medyanın olayı büyüttüğüne vurgu yaparak şöyle konuştu:

"Öyle birisi yok, uydurma. Ben her program böyle bir şey uyduruyorum. Benim orada anlatmak istediğim şey, hepimizin cinselliğinin korkutulduğu, bastırıldığını anlatmaktı. Bir kaç program daha böyle kahramanlar uydurdum. O karakterler üzerinden bir eleştiri getirmekti amacım."

"Ama baktım ki bunu algılamak istemiyor insanlar ve başka şeyler oluyor. Kitap da böyle olacak.Şimdi ben 3 tane evlilik geçirdim. Birini yaz, öbürünü yazma, olmayan şeyler, kimler neler yazacak her dakika, neler çıkaracaklar...O kadar insan ilişkileri var ki bu tükenmeze döner."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious