Müjde Ar ve Pınar Kür birbirine girdi

Müjde Ar ve Pınar Kür birbirine girdi.10595
  • Giriş : 28.11.2008 / 11:25:00
  • Güncelleme : 28.11.2008 / 11:26:06

'Haydi Gel Bizimle Ol' programının sunucuları arasında ekrana yansıyan gerginlik son programda kavgaya dönüştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Programın sunucuları arasında yer alan Çiğdem Anad ve Müjde Ar arasında Aysun Kayacı'nın bir sözüyle başlayan tartışmayı Pınar Kür de sona erdiremeyince programa bir süre ara verildi.

DÜRÜST SİYASETÇİ YOK

Canlı yayında ekrana yansıyan kavganın baş aktörleri Müjde Ar ve Çiğdem Anad olsa da, tartışmanın başlamasına neden olan Aysun Kayacı'nın söylediği sözler oldu. Kayacı'nın "Türkiye'de temiz siyasetçi yok" şeklindeki sözlerine Müjde Ar sinirlendi. Ar, geçtiğimiz günlerde yeniden CHP'ye dönen eşi eski bakanlardan Ercan Karakaş'ın dürüst olduğunu belirterek, "Benim eşimde siyasetçi ve tertemiz dürüst bir adam" diyerek Kayacı'ya itiraz etti.

SEN DE BAYKALCI OLDUN

Müjde Ar'ın bu sözleri üzerine Çiğdem Anad, geçtiğimiz hafta da Baykal'ın çarşaf açılımına destek veren Müjde Ar'a 'Sen de son zamanlarda iyice Baykalcı oldun' diyerek laf attı. Çiğdem Anad'ın bu sözleri Müjde Ar'ı sinirlendirmeye yetti.

NEDEN BOŞ BOŞ KONUŞUYORUZ

Çiğdem Anad'ın bu sözleri üzerine stüdyoda gerginlik gözle görülür bir şekilde arttı. Daha sonra araya giren Pınar Kür konuyu değiştirerek gerginliği düşürmek için hamle yaptı. Ar'ın daha fazla sinirlenmesinden çekinen Çiğdem Anad ise konuyu değiştirmek için AB'nin yeni kararlarından bahsetmeye başladı. AB normlarının yürürlüğe girmesiyle plajlarda lahmacun satışının yasaklanacağını ve seyyar satıcıların apartmanlara girişinin yasaklanacağını söyledi. Anad'ın bu sözlerine tepki gösteren Müjde Ar, "Neden biz her hafta böyle boş boş konular hakkında konuşuyoruz" dedi. Ar'ın bu sözleri üzerine stüdyodaki gerginlik yeniden üst düzeye çıktı.

SEN NEDEN BANA İNCE İNCE LAF SOKUYORSUN

Bu sözler üzerine Çiğdem Anad, Müjde Ar'a; 'Herşeyin en doğrusunu sen biliyorsun. O zaman sen bir konu aç onu konuşalım' diyerek tepki gösterdi. Anad'ın bu sözlerine tepki gösteren Ar, son dönemde ekip arasında bir gerginlik olduğunu itiraf ederek, "Sen neden sürekli bana ince ince laf geçirmeye çalışıyorsun" dedi. Programda sık sık Müjde Ar'la karşı karşıya gelen Pınar Kür, bu tartışmada yine araya girmeye çalışırken, tartışmanın başlamasına neden olan sözleri sarfeden Aysun Kayacı ablalarının yanında sessiz kalmayı tercih etti.

PROGRAMA ARA VERİLDİ

Çiğdem Anad, stüdyodaki gerginliği düşürmek için "Bence biz biraz ara verelim" diyerek programa bir süre ara verdi. Reklam arasından sonra Sertab Erener stüdyoya konuk edildi ve konu müzikten ve yogadan açılınca tansiyon düştü ve program devam etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*