Mumcu, kurban bayramı mesajı

  • Giriş : 30.12.2006 / 00:00:00

Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Erkan Mumcu, "Yeni yılla birlikte Kurban Bayramı'nın ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini yüce Allah'tan diliyor, vatandaşlarımıza en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum" dedi.
Erkan Mumcu, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Dini bayramlarımız, yüce dinimiz İslam'ın emrettiği gibi; dargınların barıştığı, yoksulların korunup gözetildiği, dayanışmanın en samimi örneklerinin verildiği müstesna zamanlardır.

Milletimizin köklerinde var olan ve İslam'ın ruhuyla bütünleşen insani erdemler, bayramlarda en coşkulu şekliyle yaşanır, hatırlanır" dedi.

Bayramları bayram yapan şeyin aile olmanın, birlik olmanın, dayanışmanın ve ortaklaşmanın kutlanması olduğunu ifade eden Mumcu sözlerine şu şekilde devam etti: "Millet olarak kardeşliğimizin, ortak gelecek idealimizin, bizi biz yapan değerlerimizin hatırlanması ve onlara sahip çıkılmasıdır.

Kurban Bayramı'nda en büyük dileğimiz milletimizin yüzünün gülmesidir. Milletimizin yüzü gülerse bizim de yüzümüz gülecektir.

Yeni yılla birlikte Kurban Bayramı'nın ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini yüce Allah'tan diliyor, vatandaşlarımıza en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious