Mumcu'ların villasında alarm paniği yaşandı

  • Giriş : 05.03.2006 / 00:00:00

Beşiktaş'ta bulunan ve Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'ya ait olduğu iddia edilen villada çalan alarm, polisi harekete geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Levent Caddesi Menekşeli Sokak 11 Numarada bulunan villadan sabah saatlerinde emniyete alarm bilgisi ulaştı. 'Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'ya ait villadan alarm alınıyor' bilgisini alan polis ekipleri, hemen olay yerine geldi. 3 katlı villanın bulunduğu yere gelen polisler, kapıyı çalmasına rağmen kimseye ulaşamadı. Giriş kattaki camın açık olduğunu gören ve alarmın zaman zaman çalmasından şüphelenen polisler, ikamet sahibine ulaşmaya çalıştı. Bir süre sonra ikametin bakımından sorumlu olduğu öğrenilen bir kişi gelirken, polise villanın Erkan Mumcu'nun kardeşi Mustafa Mumcu'ya ait olduğu bilgisini verdi.

Anahtarlar bulunamadığı için içeride kontrol yapamayan polisler, villanın sahibi olduğu iddia edilen Mustafa Mumcu'nun gelmesini bekledi. Mustafa Mumcu'nun gelmesinin ardından polisle birlikte villa kontrol edilirken, içeride herhangi bir kimseye rastlanmadı.

Bu arada, villanın boş halde bulunduğu ve kiralık olduğu öğrenilirken, Mustafa Mumcu, villanın eşinin babasına ait olduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious