Münevverin katili 94 gündür yakalanamadı

Münevverin katili 94 gündür yakalanamadı.10182
  • Giriş : 06.06.2009 / 11:43:00

Münevver karabulut cinayetinde bugün doksan dördüncü gün.. Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu tam 94 gündür bulunamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

O korkunç cinayetin ayrıntılarını Kanal D Muhabiri Ekrem Açıkel, özel haberiyle ortaya koydu..

CİNAYET SAAT 20:30'DA TELSİZDEN GEÇTİ

O gece Etiler'de çöp toplama saatiydi. İki görevli kapağı açtı. Gitar çantası karşılarında duruyordu. Onu da açtılar... Manzara korkunçtu. Saat ise 20:30'du. Münevver Karabulut cinayeti polis telsizlerine ilk kez o anda yansıdı.

CİNAYET EKİBİ 20:45'TE OLAY YERİNE GELDİ

Olay yerine önce ilçe polis ekipleri geldi. Sonra Cinayet Bürosu haberdar edildi. Saatler 20:45'i gösterirken cinayet ekibi olay yerindeydi. Hızla araştırma başladı. İlk iş cesedin kimliğini belirlemekti.

ADI SORGULANDI ADRESİ BULUNDU

Başı kopuk cesedin üzeri giyinikti. Ceplerine bakıldı. Kimlik çıktı. Polis memuru hemen elektronik sorgulama cihazına Münevver Karabulut adını yazdı. Bilgiler ekrana döküldü. Hemen ev adresine gidildi.

Acı haber aileye birden söylenmedi. Kızlarının "nerede" olduğu soruldu. Arkadaşlarına ulaşıldı. İşte Cem Garipoğlu adını polis ilk kez orada duydu. Münevver'in arkadaşları "onu okuldan Cem aldı" dediler. Cem'in soyadı birkaç dakikalık araştırma sonunda öğrenildi. Artık hedef Cem Garipoğlu'ydu.

FOTOĞRAFI FACEBOOK'TAN BULUNDU

Cinayet bürosu dedektiflerine Cem Garipoğlu'nun fotoğrafı lazımdı. Bir polis "facebook"a bakalım dedi. Baktılar. Artık fotoğraf polisin elindeydi.

GÖRGÜ TANIKLARI TEŞHİS ETTİ

Münevver'in cansız bedeninin bulunduğu Etiler'deki polis ekibi ise görgü tanığı arıyordu.

Gitar çantasının çöpe atılışını gören iki kişi bulundu. facebook'daki Cem Garipoğlu fotoğrafı tanıklara gösterildi. onlar da Cem'i teşhis ettiler... Kısa süre sonra da çevredeki güvenlik kamera kayıtlarından hem Cem Garipoğlu hem de Etiler'e geldiği korsan taksi tespit edildi..

KAPIYI ANNESİ AÇTI

Aynı dakikalarda bir polis ekibi hızla Bahçeşehir'e doğru yola çıktı. Cem Garipoğlu'nun ev adresi belirlenmişti. Ancak kimse cinayetin orada işlendiğini bilmiyordu. Polis villa'nın kapısı çaldı. Kapıyı Cem'in annesi açtı. İçeride küçük kızı vardı. Polis memuru villaya girmedi. Ancak kafasını içeriye uzattı. İşte o anda kan kokusunu aldı.

POLİS KAN KOKUSUNU ALDI

Bahçeşehir'deki villa ile ilgili şüpheler hemen savcıya aktarıldı. Arama izni çıkarıldı. İçeri girildiğinde kan izleri çıplak gözle fark edildi. Münevver'in kanı temizlenmek istenmiş ancak başarılamamıştı. Üstelik Cem Garipoğlu'na ait kanlı eşofman ve diğer kıyafetler de çöpteydi.

KATİL ZANLISI CEM GARİPOĞLU

Cem Garipoğlu artık Münevver Karabulut'un katil zanlısıydı. Saat ise 23'40'ı gösteriyordu

Cinayet Bürosu sadece 2 saatte böylesine ağır bir cinayetin zanlısını belirlemişti. Ama o kritik iki saatte Cem Garipoğlu sanki buhar oldu uçtu. 94 gündür de izi bulunamadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*