Münevver'in katili vapurda arandı

Münevver'in katili vapurda arandı.9853
  • Giriş : 02.04.2009 / 12:11:00

İstanbul'da öldürülen ve cesedi parçalara ayrılıp çöp konteynırına bırakılan Münevver Karabulut'un katil zanlısı olarak aranan Cem Garipoğlu'nu yakalamak isteyen İzmir Emniyeti vapuru basıp arama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul Etiler'de başı kesilerek öldürülmüş halde çöp konteynırında bulunan 18 yaşındaki Münevver Karabulut'un katil zanlısı olarak aranan Cem Garipoğlu, 30 gündür bulunamazken, İzmir polisine yapılan bir ihbar hareketli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Cumartesi günü İzmir Emniyet Müdürlüğü "155 Polis -İmdat" telefonunu arayan bir kişi, Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun Üçkuyular-Bostanlı seferini yapan arabalı vapurun içinde olduğunu bildirdi.

Bunun üzerine harekete geçen İzmir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, saat 14.00'te Üçkuyular'da kalkan arabalı vapuru Bostanlı'da karşıladı. Vapurdan kimsenin inmesine izin vermeyen ekipler, Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nu aramaya başladı.

GARİPOĞLU DİYE BAŞKASI GÖZALTINA ALINDI

Vapurun içinde yapılan aramada, Cem Garipoğlu'na çok benzediği belirtilen bir kişiyi gözaltına aldı. İzmir polisine hareketli dakikalar yaşatan kişi gözaltına alındıktan sonra Bostanlı Polis Karakolu'na götürüldü.

Burada yapılan araştırmada, gözaltına alınan kişinin Cem Garipoğlu değil, İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde okuyan bir öğrenci olduğu belirlendi. Ailesi karakola çağrılan öğrenci daha sonra serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*