Münevver'in katledilmesinde ikinci iz

Münevver'in katledilmesinde ikinci iz.10182
  • Giriş : 27.05.2009 / 10:06:00

Münevver Karabulut'un öldürülmesinde cinayet sırasında Cem'in yalnız olmadığı ve genç kızın cinsel tacize uğradığı tespit edildi. Genç kızın iç çamaşırında iki farklı sperm izi bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İstanbul'da hunharca öldürülen Münevver Karabulut cinayetine ilişkin Adlı Tıp raporu, birbirinden çarpıcı detayları ortaya çıkartıyor. AKŞAM, cinayette, firari zanlı Cem G.'nin yalnız olmadığına dair bulguları duyurmuştu. Münevver'in tırnak aralarından alınan doku örnekleri ise aynı aileden iki erkeği işaret etmişti. Ortaya çıkan yeni detay ise soruşturmanın seyrini değiştirecek türden.

Münevver'in iç çamaşırları üzerinde yapılan incelemede iki farklı kişiye ait sperm örnekleri bulundu. Genç kızın bakire olduğu, vajinal bölgesinde zorlanma bulunmadığı ortaya çıktı. Üst düzey bir emniyet yetkilisine göre 2 farklı sperm örneğinin tespit edilmesi tacize işaret ediyor. Yetkili 'Bu durum Münevver'in tacize uğradığını gösteriyor. Ancak bir tecavüz girişimi de yaşanmış olabilir' diye konuştu.

4 ARKADAŞTAN MENİ ÖRNEĞİ

Bu tespitin ardından, cinayet anında Cem G.'nin yalnız olmadığı ihtimali daha da kuvvetlendi. Cem'in 4 arkadaşından dün saç, kan, tükürük ve meni örnekleri alındı. Örnekler, genç kızın iç çamaşırında bulunan sperm izleriyle karşılaştırılacak. Cem'in arkadaşları için daha önce yurtdışına çıkış yasağı konmuş, adli kontrol getirilmişti.

SATANİZM NEDİR?

Özel olarak Hıristiyanlığa, genel olarak bütün dinlere karşı alternatif olarak ortaya çıkan bir harekettir. Kelime olarak şeytana inanma, tanrı diye tapınma anlamına gelir. Başta Hristiyanlık olmak üzere bütün dinlere ve kutsal değerlere karşı başkaldırıyı temsil eder. İngiltere, Fransa, Almanya ve özellikle Amerika'da yayılmıştır. Şeytanın en önemli özelliği olan başkaldırıyı esas alarak dinin karşısında, şeytanın ve onun temsil ettiği değerlerin yanında olmayı önerir. Modern Satanizm ABD'li Macar asıllı Anton Szandor Lavey tarafından kurulan Şeytanın Kilisesi ile ortaya çıkmıştır.

TÜRKİYE, 11 YIL ÖNCE TANIŞMIŞTI

Türkiye satanist eylemlerle 1998 yılında tanıştı. O yıl Aslı Yardımcı ile Alp Cenan Yuğaç, Ataköy'deki bir apartmanın 15. katından 'Biz bu dünyaya ait değiliz' notu bırakarak atlamıştı. 1999 yılında ise Ortaköy Mezarlığı'nda yarı yarıya gömülmüş bir kız cesedi bulundu. Kurbanın 18 yaşındaki Şehriban Coşkunfırat olduğu anlaşıldı. Genç kızın satanizm cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı. Coşkunfırat'ı 'şeytana kurban etmek' amacıyla öldüren Ömer Çelik, Engin Arslan ve Zinnur Gülşah Dinçer tutuklandı. 2002 yılında ise Üsküdar Amerikan Koleji öğrencisi Lara Falay, Boğaziçi Köprüsü'nden atlayarak yaşamını yitirdi. Babasının araştırma isteği üzerine, bilgisayarını inceleyen polis, satanizmle ilgili sohbetler yaptığını belirledi.

BABAYA GÖRE AYİNDE ÖLDÜRÜLDÜ

GENÇ kızın babası Süreyya Karabulut, Münevver'in satanistler tarafından öldürüldüğüne inanıyor. Karabulut, Cem G. ve ağabeyinin satanist içerikli sitelere üye olduğunu, kızının bir ayin sonrası öldürüldüğünü iddia etti. Karabulut, 'Cinayeti Cem G.'nin arkadaşlarından alınacak kan, tükürük ve saç örnekleri çözecek. Çok kısa bir sürede bu cinayetin aydınlatılacağını tahmin ediyorum. Ancak Cem G. yakalanır mı? Orasını bilemiyorum' dedi.

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*