Münevver'in ölmeden boğazı kesilmiş!

Münevver'in ölmeden boğazı kesilmiş!.9649
  • Giriş : 26.05.2009 / 12:22:00

İstanbul Etiler'de başı kesilerek öldürülen Münevver'in babası Süreyya Karabulut, kızının bir satanist ayininde öldürülmüş olabileceğini ileri sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul Etiler'de başı kesilerek öldürülen Münevver'in babası Süreyya Karabulut, kızının bir satanist ayininde öldürülmüş olabileceğini ileri sürdü.

Baba Karabulut, cinayet zanlısı olarak aranan Cem Garipoğlu'nun evinde satanist ayini düzenlediğini ve kızını kurban olarak seçmiş olabileceklerini söyledi: "Cem'in ve abisinin satanist gruplara üye olduklarını öğrendim. 3-5 kişi bir araya gelip kızımla körebe oynadılar. Gözleri kapalıydı. Önüne gelen bıçak darbesiyle öldürmeye çalıştı." Süreyya Karabulut, Adli Tıp Kurumu'ndan çıkan 'Cinayet bir kişi tarafından işlenmemiştir.' şeklindeki raporun da iddialarını doğruladığını söyledi. Kızının üzerinden çıkan tükürük salgısının farklı kişilere ait olmasının cinayetin bir kişi tarafından işlenmediğini ortaya koyduğunu anlattı. Cem Garipoğlu'nun arkadaşları ve ailesinden birkaç kişinin DNA testi yapılacağını kaydetti. Baba Karabulut ve oğlu da DNA ve tükürük testinden geçirilecek. Cinayetin işlenme şeklinin bir kişi tarafından yapılamayacak kadar planlı olduğunu ifade eden Karabulut, "Cem'in arkadaşları veya ailesinden birileri cinayete ortak olmuş olabilir. Nitekim Adli Tıp Kurumu'nun raporu benim baştan beri söylediğim 'Cem cinayeti işlerken tek değildi' söylemimi doğruluyor." dedi.

Bu arada Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Canip Yetişir, Münevver Karabulut'un katil zanlısı olduğu iddiasıyla aranan Cem Garipoğlu'nun bir TIR içinde Samsun Limanı'ndan Rusya'ya gittiği yolunda şu ana kadar bir bilgiye ulaşılamadığını bildirdi.

Dün gece ATV'de yayınlanan Deşifre programında da konu uzun uzadıya işlendi. Adli Tıp raporu soruşturmanın güvenliği açısından tam olarak açıklanmadı. Ancak rapora göre Münevver önce vucuduna aldığı bir bıçak darbesi ile iç kanama geçirmiş ve bu bıçak darbesinden dolayı ölmemiş. Ancak daha sonra boğazlama sonucu ana damar yolunun kesilmesi ile hayatını kaybetmiş.

Bulgular satanist bir ayini andırırken aile de aynı iddiayı ortaya attı. Bir başka iddiaya göre ise Münevver, o aile ilgili önemli bir sırrı öğrendi ve aile Münevver'i infaz etti.

ZAMAN - Moralhaber.net

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*